Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy járok valakivel? Csak bökjem ki? Hogy reagálnátok, ha olyannal járna a lányotok, akit nem kedveltek?

Figyelt kérdés
A probléma nevetségesen egyszerűnek tűnhet. Azonban nem az. Anyukám a srácot már akkor sem kedvelte, mikor csak barátkoztam vele a nyáron. Mert ő állítja, hogy mikor kislány volt, ismerte az anyját, és túl egyszerű volt számára. Meg amúgy is szerinte éretlen a srác hozzám. Satöbbi satöbbi, rengeteg kifogást tud felhozni ellene. De én szeretem, ő is engem. Nem akarok emiatt anyukámmal összeveszni, azért mégiscsak az anyám, és szeretem. Csak semmi ilyesmit nem merek neki elmondani, mert úgyis beleköt. Nem akarok neki hazudni, nem jellemző rám. Az agyamra megy már, hogy mindentől úgy véd mintha üvegből lennék, és egy kis szellő is összetörne. Azt se tudom hogy reagálna, félek, hogy megharagszik, és eltilt tőle. Pedig ahogy én érzem, ez a dolog most elég komoly.
2013. márc. 27. 13:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi: 17/l
2013. márc. 27. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen egy átlagos anyós, sose megfelelő neki a kislánya párja...
2013. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vállald fel az érzéseidet, hiszen a te életed, a te boldogságod! Lehet, hogy lesz vita, de előbb-utóbb lenyugszanak a kedélyek, ha látja, hogy jól megvagytok ezzel a fiúval.

Az én szüleim is (egyke vagyok) óvtak mindentől, és nem tetszett nekik senki, akit választottam, de kénytelenek voltak elfogadni, h felnőttem, és önállóan hozom meg a döntéseimet, ami nem biztos, h minden esetben tetszik nekik.

2013. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden mindegy alapon mondd el neki. Eltiltani csak nem fog, legfeljebb megjegyzéseket tenni, ezeket azonban ne vedd fel.
2013. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!