Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek a párja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a párja nem segít a munkahelyében, (saját cége) normális dolog, hogy inkább nézi évek óta, hogy a másik máshol szenved szinte minden nap? Ahelyett, hogy megpróbálna inkább újra vele. ,?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg írni sem tudsz, nem csoda, hogy nem akar segíteni -.-
2014. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fogalmazással n se vennélek fel a cégemhez.
2014. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kötekedők kíméljenek ha lehet...
2014. febr. 17. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy alkalmazott,ha minimálbérre van bejelentve,akkor havi átlag 180.000 ft-ba kerül a cégnek.(ergo 64.000 ft-ot kap kézhez,és kétszer annyi járulék,adó,eü.járulékot kell utána fizetni...)Gondolj bele,ha magasabb bérre van bejelentve,akkor több mint havi 180ezret kell utána perkálni....


pl 4órásba bejelentve 35ezer a bér,és még 75000 kb a járulékok...az havi 100.000 egy alkalmazott után!


Szerintem a pénz inkább az oka, hogy a párod nem alkalmazna téged...Ne aggódj.

2014. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne sertodj meg, de nem tudunk nem bele kotni, hisz alig ertjuk, hogy mire vagy kivancsi.

Mielott elkuldod a kerdest, at szoktad olvasni, hogy mit gepeltel be? Mert lehet hogy a fejecskedben ertelmesnek tunt, de nekunk igy idegeneknek fogalmunk sincs, hogy megis mi a jofenere vagy kivancsi. En tenyleg segito szandekkal jarok ide, de amikor nem ertem, hogy az illeto mit szeretne, akkor nem tudom mivel lehetne rajta segiteni.


Szoval fuss neki annak a mondatnak megegyszer!

2014. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves első! Ha már a helyesírásnál tartunk, az "n" nem egy szó:)


Kedves Második Válaszoló!

Sajnos nem a pénzről van szó. Bárkit inkább foglalkoztatna. büszkeség... én meg szépen lassan megyek tönkre

2014. febr. 17. 19:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben:) Egy kis boltról van szó, ahol én voltam az alkalmazott évekig. Kisebb-nagyobb problémák adódtak, de ez ha kapcsolatban is van az ember előfordul. Sajnos mindig a munka rovására. Megbeszéltük, (túl hirtelen) hogy én munkát keresek, amit találtam is, de nem érzem jól magam, vissza mennék oda, ő pedig az ellenkezőjét szeretné. Az én napjaim így nem a legjobbak és ez őt nem érdekli egyáltalán. (szeret..) Ezen kívül másokkal engedékenyebb mint velem volt. Lehet, hogy ez még jobban zavar.
2014. febr. 17. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te keverni akarod az üzletet a kapcsolatoddal.Ő meg nem akarja keverni az üzletet a kapcsolatával.Neki van igaza.
2014. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet, csak távolodunk egymástól egyre kevesebbet is találkozunk.
2014. febr. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!