Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Önismereti kérdés - éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önismereti kérdés - éreztetek hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy az elmúlt két évben kezdtek csak komolyabban érdekelni a nők/lányok. Előtte nem volt sem kedvem, sem alkalmam nagyon találkozni velük. Ekkor viszont új közegbe kerültem ahol persze voltak... ahogy az ilyenkor szinte törvényszerű, egyből elkezdtek érdekelni... meg közben sokat változtam is, talán előnyömre. A lényeg az, hogy többször is volt az elmúlt időszakban aki tetszett, vagy akár bele is szerettem. De amilyen a szerencsém, ezekből jobbára nem lett semmi ilyen vagy olyan okok miatt. A lényeg, hogy továbbra is egyedül vagyok. DE! A probléma nem ez. A probléma az, hogy... egyszerűen érdektelen lett számomra a dolog. A legutóbbi csalódás óta azt érzem, hogy már nem is érdekel a dolog és inkább nem foglalkozok a lány/nő témával többet, mert úgy is csak én húzom a rövidebbet. Ez előtt viszont semmire sem vágytam jobban - és most nem szexuális értelemben gondolom, sokkal inkább érzelmileg.


Veletek volt már hasonló? Hogy nagyon akartátok, nagyon próbáltátok, de nem jött össze és aztán teljesen elment a kedvetek? Szívesen meghallgatnám más tapasztalatát/véleményét is a jelenségről.


23/F



2014. júl. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Velem is volt már ilyen.

Minden lánynál halytok, szoktam nekik kedveskedni de semmi.

Úgy döntöttem inkább hagyom őket a fenébe, mert nekik semmi se jó.

2014. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Előző is én voltam

*hajtok*

2014. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat... en lany vagyok, de valahogy hasonlokeppen erzek a fiukkal. Eddig nekem semmi nem jott ossze es ugy erzem nem is fog. Persze igy is van egy fiu aki megtetszett, de tisztaban vagyok vele, hogy eselytelen es nem is remenykedem.
2014. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi, még az is lehet, hogy ezért lesz valami. Vagyis, ha nem görcsölsz rá ennyire, könnyebben összejön a dolog.
2014. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!