Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkit ennyire megvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hencike=) kérdése:

Mindenkit ennyire megvisel egy szakítás? Ti hogy éreztetek? Vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt voltam 3 évig. Kisebb nagyobb szünetekkel a vége felé de sose tudtuk elengedni egymást. Volt hogy megpróbáltuk mással de sose volt ugyanaz. Viszont most decemberben "végleg" véget vetettünk a kapcsolatnak. Utána még sokáig találkoztunk stb. De én besokalltam hogy csak én keresem őt meg hát az én büszkeségemnek is fájt hogy mindig én keresem aztán végül nem beszéltem vele miután közöltem vele hogy unom a helyzetet. Nemsokra rá összejött egy lánnyal akit a szememben mindig szidott és mostmár kezd komolynak tűnni a dolog. Nekem pedig egyre jobban hiányzik és nagyon rosszul érzem magam :( szerettem volna kiadni az egészet vgy beszélni valakivel.. Senkit nem érzek olyan közel magamhoz mint őt .. vagy hogy egyáltalán akarnám bárki közelségét. Vissza tudnám szerezni szerintetek ? Csak ne a sablon szöveget mondjátok hogy majd elmúlik.. 7 hónapja várom hogy enyhüljön az elején könnyebb volt , de most folyton rá gondolok !! Köszi előre is :) <3

2014. júl. 16. 00:17
 1/4 anonim válasza:
Ez azért van,mert ha egyedül lenne lehet nem is zavarna az hogy külön utakon jártok. Csak mert másnak a karjaiba látod,ez miatt tépnéd ki a lánynak a szívét is. De hidd el ezt ismerem. Nem mondom azt,hogy elmùlik,mert aki ezt mondja vagy sohasem volt szerelmes vagy tagadja mindenki előtt,de csak a legritkább esetben múlik el,ha nem volt szoros érzelmi kötelék. Nem tudom,én nem játszottam volna vele azt hogy most együtt aztán külön majd ùjra elöről az egész. Meg persze ha már volt valaki más is nála vagy nálad akkor már elmùlt az érzés vagy csak azért akarod vissza mert a megszokás a hatalmába kerített,hogy egyutt aludtatok,egyutt mentetek mimdenhova. Pont az az ember voltam egyszer mint most te a 3.a kapcsolatbol,és az exem egy masik lánnyal jött össze,azt hittem kitépem a szemét meg a szivét a lánynak,de aztán évek utan megbékéltem vele. Csak egy fejezet volt amelybe én irtam a végén,de áthúzni nem akartam,kiradírozni meg nem lehetett az utolsó sorokat. Ne akarj harmadik lenni ha nem beszéltetek nem szeretitek egymást és neki komoly a szándéka a másik lány felé,akkor engedd el.
2014. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 év sok idő, természetes, hogy ezalatt ő volt hozzád a legközelebb. De szerintem jobb lenne, ha nem szereznéd vissza. Alig tudtátok elengedni egymást, de valami oka csak volt, hogy végül szakítottatok! És utána is te kerested. Most is te akarod visszaszerezni... Szerintem hagynod kellene, és erősnek maradni.

Persze, hogy mással sosem lesz ugyanaz. De nem kell olyannak lennie. Majd lesz más, de most úgysem tudnál pikk-pakk továbblépni. Próbálj meg továbblépni! (Nem sablon alapján mondom, komolyan ez a legreálisabb ebben a helyzetben.)

Ne 'várd', hogy elmúljon. Úgy rettenetes. Valamivel kösd le magad, próbálj meg felállni. De gondolj bele: valószínűleg csak nagyon ragaszkodsz hozzá. De annyi lehetőséged van még!

Remélem, azért tudtam segíteni. Kitartás neked! :)<3

2014. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem vagyok rá büszke de én meg ütöttem egyszer a barátnömet igaz nem nagy ütés volt hanem szívből jőtt mert meg érdemelte !! nem akartam de el járt a kezem na én hogy tudnám vissza szerezni szerezni ??? sehogy de hátha tudtok segíteni :D
2014. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akik normálisan írtak:) sokat segít <3
2014. júl. 25. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!