Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Elmondjam neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Elmondjam neki hogy szeretem, vagy ne? Ebbe beleőrülök!

Figyelt kérdés

Van barátom, akitől 1 éve hallgatom a féltékenységét, hogy még mindig a volt barátomat szeretem, stb stb. Mellesleg a barátommal már nagyon a vége fele jár a kapcsolatunk.

A helyzet az, hogy annyira belém beszélte ezt a dolgot, hogy rájöttem, még mindig szeretem a volt barátomat.(velem egyidős) Folyton vele álmodok. Hihetetlenül hiányzik. Már 2 éve szakítottunk. Azóta szinte nem is beszéltünk, de láttuk egymást rendszeresen. Tehát az lenne a kérdésem, hogy nagyon gáz lenne, ha elmondanám neki?? Egyáltalán mondjam el?? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Nagyon fáj a dolog!

16/L



2014. júl. 20. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Légy őszinte, megérdemli a srác, hogy őszinte légy vele. Önző dolog lenne csak azért vele maradni, hogy senkinek ne fájjon. Egyszer ez még nagyobban csattanhat, ha most nem mondod el. :/ Majd tovább léptek mindketten. :)

Sok sikert!

2014. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátoddal szakíts. Mindenképp. A sráccal pedig beszélj erről, hogy ő mit gondol, szerinte lehetne-e még köztetek valami. Sok sikert!
2014. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Synesztro ***** válasza:
26/f sztem szimplán szakíts. Aztán várj egy kicsit még, ameddig elül a por, és aztán beszélj az exel, hogy ő mit gondol erről, lehet e még vmi.
2014. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
légy őszinte magadhoz
2014. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!