Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek érzéketlen barom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek érzéketlen barom?

Figyelt kérdés

Tudom milyen tiszta szívből szeretni. Tudom milyen szeretve lenni. És sajnos azt is tudom milyen amikor egyszerűen fáj már magában az hogy elvállunk egymástól.


15 èves fiú vagyok, az első szerelmemmel és barátnőmmel 5hónapja vagyunk együtt. Nekem mindennél fontosabb ő bármikor tudok rá időt szakítani, foglalkozni vele, akár mindig is. De néha úgy érzem hogy én nem vagyok olyan fontos neki, mint ő nekem. Jól ismerem régebb óta, egyáltalán nem az a képmutatós díva mint a mai 15éves lányok 80%-a (akinek nem inge ne vegye magára ;) ) de amikor nem csak ketten vagyunk, vagy más is ráérne akkor kicsit többet beszél a barátaival mint velem. Nem 2-3szor történt hanem sokszor. Tudom hogy még nem kéne ennyire belevetnem magam egy kapcsolatba, de nem tudom az érzéseimet irányítani. Ha nem adnék ennyit az érzelmekre akkor nem fájna ennyire. Csak nem szeretném ha ez így lenne. Van elég szomorúság meg gond az életben ezen kívül is...


15/F



2014. júl. 20. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken gondolkodsz, mi lenne, ha kinyitnád a szád és megbeszélnéd vele?
2014. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondták hogy ilyen idős korban a nőknek fontosabbak a barátok. Csak később akarnak komolyabb kapcsolatba lépni. Igaz ez?
2014. júl. 20. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

15 évesen kár volt komoly kapcsolatba menned..

úgyis el fogod hagyni, vagy ő téged.

2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is inkább a barátaiddal legyél, legyen már életed rajta kívül is, érezze, hogy nem olyan biztos a helye, aztán észbe kap.
2014. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Óóó én megpróbáltam beszélni vele! De akkor jött a "minek buksz ki ezen?" Mondom tudom milyen a szerelem. De ahogy ő viszonyul hozzám az nem valami kellemes. Látszik hogy szeret, csak ez ilyen alkalmi amikor nekem kezd elegem lenni a szeretethiányból akkor jön ide hogy "mi a baj? :3"
2014. júl. 20. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek rossz vége lesz,főleg,ha te nagyon erősen kötődsz hozzá,és mélyen beleszerettél.Hiszen valószínűleg ő még éretlenebb az ilyesmire,esetleg nem annyira mélyérzésű,mint te.Benne van a pakliban,hogy megbolondul és lelép,fel kell rá készülnöd.Fogsz még csalódni sajnos,de ez ilyen dolog.
2014. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyjál neki elég szabadidőt és szabad teret, hadd beszélgessen azzal akivel akar és addig ameddig ő akar. Sajnos nem jó hogy ennyire ragaszkodó tipus vagy, mert pl. én megfulladnék egy ilyen kapcsolatban, most 3 hónapja ilyenben vagyok és csak ez miatt, hogy nem szereti ha a barátnőimmel összejárok, nem szereti ha sokat logok a net-en, nem szereti ha van egy kis időm és nem vele akarom tölteni és én meg mennék másfelé is. Még fiatal vagy engedd élni a másikat és élj te is nyitottabban, ne szükülj be egyetlen lányra, legyenek neked is barátaid, akár osztálytársnőiddel is beszélgess, néha menj el a barátaiddal valamerre akár pizzázni.. és hetente 2x találkozz csak a barátnőddel.. a többi idődben te is éld a fiatalok életét.
2014. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló, éppen ezt szeretném elérni!!! Csak a kérdésem is ez hogy hogyan?
2014. júl. 20. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen megoldás, amire gondolni tudtál? Más eshetőségeket / lehetőségeket látsz esetleg?
2014. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!