Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek érzéketlen és...

Hogyan legyek érzéketlen és kőszívű?

Figyelt kérdés

Sírhatnékom van sokszor, de jókedvű nem vagyok, szóval nem az a mindig-kimutatja-mit-érez-a-kis-bolond, hanem csak egy depis nyomorult. Adjatok tippeket, tanácsokat, hogy miként fogjak hozzá, mert egyedül nem megy.


AZ okokat hagyjuk és remélem értelmes válaszok jönnek, bár az nem engem minősít.


18 L



2014. jan. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ne akarj kőszivű és érzéketlen lenni!

Ezekből az emberekből egy életre elég.

Nem tudom miért akarsz ilyen lenni az emberekhez.?Talán haragszol a világra és emberekre?Inkább legyél segítőkész,jószivű és eggyüttérző.Hidd el az ilyen emberekre nagyobb szügseg van.:-)

És ne feledd tégy úgy ahogy te szeretnéd h bánjanak veled!

2014. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem részletezném, de azok a tapasztalataim, hogy a kedves segítőkész emberekkel csak kib*sznak. És már egy életre elegem van a lábtörlő szerepből, hogy mindig csak mások szerint éljek. De mondom az okok lényegtelenek, az kérdés az, hogy hogyan legyek ilyen. Már megfontoltam és döntöttem.
2014. jan. 21. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés indítéka olyasmi lehet, hogy azért szeretne "kőszívű" lenni az illető mert úgy érzi hogy sokan bántják, kritizálják őt és igazából az érdekli: mit tudna tenni az ellen hogy ez őt ne érintse meg...
2014. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az érzéketlenség nem igazán tanulható, vagy az ember ezt a példát látja kiskorában vagy egy olyan dolog történik vele,amitől teljesen érzelem mentes lesz azután.

De szerintem ettől nem lesz jobb az életed attól,hogy érzéketlen vagy,akkor igazán boldog se leszel...próbálj szembe nézni az életeddel és utána legyél önmagad!

Tudom könnyebb leírni,mint megtenni.De sok sikert hozzá!:)

2014. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Boldog így se vagyok, szóval nem oszt szoroz ha legalább a rossz dolgokat se érzem meg... De köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz.
2014. jan. 22. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!