Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar a barátom (19) önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátom (19) önbizalomhiánya. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon szeretem őt, de sokszor van olyan érzésem, hogy nagyon nincs önbizalma... Keveset beszél és halkan, a családom előtt leginkább és ez kicsit zavar. Kicsit magasabb és úgymond szélesebb vagyok nála és mivel nem igazán mutatja azt az "erős férfi vagyok" oldalát ezért néha nem merek dolgokat csinálni vele, mert már én érzem tehénnek magamat.

És tényleg jó vele igazából, csak az ilyenek annyira tudnak zavarni néha. De nem mondhatom ezt így meg neki, mert nem rég volt egy nagy vitánk mert tettem valamit régebben (nem csaltam meg) és most mondtam el neki, és félek ha szóba hoznám ezt megint elkezdenénk ezen veszekedni... Viszont valamit tenni akarok. Szerintetek?



2014. júl. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted k rd seggbe.
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
*Szerintem
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Rezső mosogass
2014. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hú. hát nehéz ügy ez. igazából van egy út. nagyon nehéz, de ha elég türelmet, és szeretet van a pasid iránt, végigjárhatjátok. na hát arról van szó, hogy a te segítségeddel kéne bele önbizalmat önteni. segíts neki :)
2014. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy szeresd és fogadd el őt úgy,ahogy van,vagy keress mást.Mást nem tehetsz,megváltoztatni nem tudod.Bár szerintem ezek nem túl komoly hibák,együtt lehet élni velük.
2014. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Említsd meg neki, ne bántóan "jaj, ne legyél már ilyen, olyan jó pasi vagy, ne idegelj *döntött fej, mosoly*"

Kedvesen jelezd felé, hogy f*ság amit csinál, és ha már ilyen barátnője van, ne viselkedjen már így. :)

2014. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te szerintem az én exemmel jársz, ő pontosan ilyen volt. :P Ha így van akkor részvétem...viccet félretéve, az ilyen típusú pasival szerintem nem leszel boldog túl sokáig, maximum anyáskodhatsz fölötte, bár vannak nők akik erre vágynak. Hidd el, sokkal jobb ha egy igazi férfi van melletted...25/N
2014. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!