Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukam nem akarja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukam nem akarja elfogadni hogy baratom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

na szoval, holnap leszeunk 7 honaposak, de anyu meg mindig nem fogadta el h egyutt vagok valakivel... Ma megkerdeztem tole h atjohet-e a heten, azt mondta , hogy at de nem mehetunk a szobamba, és nem csokolozhatunk,szal megtilt dolgokat.. nem ertem, miért nem orul annak h en boldog vagyok.. és nagyon ketsegbeesett vagyok.. érlek segitsetek!!

14/l



#szülő #randiza
2014. júl. 20. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem akarja elfogadni h a kicsi lanyabol lassan nagy lany lesz
2014. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk talán azért, mert 14évesen nem pasiznod kéne, hanem a tanulásra koncentrálni.
2014. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

#1:

Hát.....nagyon lassan. Talán érthető egy anyától, hogy aggódik a 14 éves lányáért :)

2014. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Kennek hívják mi?
2014. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Megértem anyukádat.

14 évesen nem fiúzni kéne, hanem megtanulni helyesen írni.

2014. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Mert a pasik helyett az idődet, inkább a tanulásra kéne fektetni ilyenkor.
2014. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

normalis valaszt szeretnek 2. valaszolo, nem direkt pasiztam be, hanem legjobbaratombol lett baratom, ennyi az egesz a tanulas meg jol megy, felvettek oda ahova szeretnek menni.

1. erre en is gondoltam, de nagyon rosszul esik h igy beszel velem...

2014. júl. 20. 20:13
 8/20 A kérdező kommentje:
emberek.. segitseget kerek nem kritizalast, es bocsanat h felrmertem nyomni nehany betut -.-"
2014. júl. 20. 20:15
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Csak akkor tudnánk segíteni ha igazad lenne, úgyis 14évesen nem a fiúkkal kell foglalkozz, "nagy lány"... még ha jól megy a tanulás akkor sem.
2014. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
3mas persze h ertheto ... de szerintem 7 honap alatt nem jutottak csokig ak azert egy kicsit bizhatna benne az anyukaja is azert legyunk osszintek valaki mar ilyenkor reg "tulvan" rajta reszegen fetrengenek buliznak stb
2014. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!