Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El fog múlni a bizalmatlanságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni a bizalmatlanságom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az van,volt egy párkapcsolatom,aminek már lassan fél éve vége lett,csak 3 hónapot tartott,de én rohadtul beleszerettem a lányba,az elején ő is nagyon oda volt,nagyon szép 3 hónap volt,de sajnos vége lett,nagyon aljas módon megcsalt,vagyis az exéhez ment vissza,aki miatt nekem sirt amikor összejöttünk,elvileg egy naplopó patkány a srác.


A lényeg,hogy azóta,amióta igy átbaszott életem első "szerelme",azóta nagyon kiábrándultam a nőkből,volt 2-3 lány,akivel szemeztünk,meg láthatóan dobta a jelet,de engem nem érdekel senki,mert alig gondolok bele,már az jut eszembe,hogy tuti ő is előbb utóbb átbaszna...


Bele se merek gondolni,hogy ha évek után jártam volna igy,akkor mi lenne.


Valaki hasonló helyzetbe esetleg?

Mit gondoltok ?


Köszönöm az értelmes válaszokat!


22/F



2014. júl. 21. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
ismerős, kaptál egy nagy pofont és kinyírnál minden csajt bosszúból. de nem mindenki ilyen, ne általánosíts és csak akkor kezdj új dologba bele ha már a régit lezártad. esetleg próbálj a hibákból tanulni és akkor legközelebb könnyebb lesz felismerni.
2014. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!