Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez idővel el fog múlni?

Figyelt kérdés

Már 10 hónapja vagyok együtt a párommal és még mindig iszonyúan szégyenlős vagyok előtte. Már fürödtünk együtt nem is egyszer,de csak úgy,hogy nyakig behaboztam magam. Az elején szexelni csak sötétben voltam hajlandó,mostanra már eljutottunk addig,hogy a tv mehet közben.

Nagyon szeret a párom és elfogad olyannak amilyen vagyok és a testemet is. Azt mondja,hogy őt ez nem zavarja,de engem már kicsit igen.

Fog ez változni valaha? 19/l


2014. márc. 14. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
El fog múlni, csak idővel.
2014. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 baker2424 ***** válasza:
mi zavar téged a testedben?
2014. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy el fog-e múlni. Van valami ami miatt szégyenlős vagy? pl egy kis túlsúly vagy más egyéb? nem tartod elég jónak a tested?
2014. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az a baj, ha egy kicsit is olyan a srac, akkor ez zavarja ot is. csak nem mondja...

nem teljesen ertem az ilyen noket. van egy parod, szeret teged, szereted ot. szexeltek is, latott mar igy, ugy, amugy. akkor meg? mi titkolni es szegyellni valod van elotte? :)

2014. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából semmi sem zavar a testemben,nincs túlsúlyom és semmi ilyesmi.
2014. márc. 14. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
nem neked van fitymaszűkületed?
2014. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fitymaszűkület egy 19 éves lánynak?? Sok eszed van...
2014. márc. 14. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:

ezt neked kell le küzdened ;)

ne szégyelljed a tested a szerelmed elől .. hidd el ha szégyelleni való lenne nem is kellenél .. de mivel bejössz neki testestül lekestől ezért nyílj meg előtte csak nyugodtan ;)

2014. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint a víziszony: apró lépésekben haladva igenis kényszeríteni kell magad, hogy bemenj a vízbe, mindig vigyázva arra, hogy a biztonságérzet megmaradjon. Ha el nem is múlik teljesen, meg fogod szokni a helyzetet.
2014. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj....hamarosan el fog múlni!!!!

Kérdeznék valamit.... Miért nem szereted a saját testedet? Nem vagy vele elégedett? Mi az amit szégyellsz rajta?

2014. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!