Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyre több dolog zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyre több dolog zavar a barátomban, amik eddig nem zavartak, ráhagytam, akkor ez azt jelenti, hogy kezd múlni a szerelem?

Figyelt kérdés
Eddig nem idegesített, hogy általában mindig ő mondja meg, hogy mikor mit csinálunk. De most már nagyon zavar, néha úgy érzem, hogy azt hiszi, hogy én egy bábú vagyok. Az is zavar, hogy kezdem azt érezni, hogy a barátai fontosabbak, mint én és néha észre se veszi, hogy milyen önző tud lenni, de alapvetően nem az. Nagyon szeretem, de mostanában ezek a dolgok egyre inkább zavarnak. De ha eddig nem zavart ez engem, akkor most mit tehetnék?
2014. jan. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2014. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9 hónapja
2014. jan. 28. 13:04
 3/5 Költőnő? ***** válasza:

lehet, h kevésbé szereted már, de az is lehet, h csak az öntudatod fejlődik.

Ha zavar, őszintén mondd meg neki.

2014. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ülj le vele és mond el neki hogy téged zavarnak ezek a dolgok. Sok sikert.
2014. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
jahh meg az sem elhanyagolható szempont, h 9 hónap alatt vastagon elmúlik az a bizonyos "rózsaszín köd" is és akkor kezdünk igazán tisztába jönni a másik hibáival
2014. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!