Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nekem nagyon tetszik, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel egy tanciskolaba jarunk, csak nem egy varosba. Mar regebben is tudtam, hogy ki ő, de most volt a tabor es itt jobban megismertem. A taborba a 2.nap lettunk joba, es mar egesz delutam egyutt szorakoztunk. A 3.nap reggel veluk mentem reggel es o nagyon orult neki. Aznap meg jobban osszerazodtunk...o volt a parom ebednel, mellette ultem. Ebed utan kettesbe kimentunk, beszelgettunk es zenet hellgattunk.Leultunk szorosan egymas melle. 4.nap reggel is veluk mentem...ebednel ugyan ez volt mit tegnap...de ebed utan sokat elmentek mi meg visszamentunk a tancteremhez fittnes orara, ami 1 oraval kesobb kezdodott. Abba az 1 oraba megint kimentunk, elvoltunk es beszelgettunk.Penteken szakado esobe ultunk kknt ehymashoz szorosan, hogy ne fazzunk. Amikor valaki kijott o elkezdett vele veszekedni, hogy menjen be mert mi csak 2-en akarunk lenni. Aztan onnantol kezdve minden este beszeltunk es elhivott fagyizni. Elmentunk...szerintem o nem erezte jol magat, de azert jo volt. Tegnap is beszeltunk es nem volt kicsit sem kedves. Megkerdeztem hogy megunt e mar es azt mondta, higy MEG nem. Azt mondta, hogy neki nem tetszik senki. Szerintetek tetszek neki, vagy van eselyem?? Ja es nekem azda a deszertjeit, meg mindenki azt mondeta, higy neki elmondta az a fiu higy tetszek neki. Szerintetek?

2014. júl. 21. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de egy baltök amiért nem csókolt meg téged...
2014. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es mit csinaljak? Meg nem mondta, hogy tetszek neki!!:)
2014. júl. 21. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert gyáva. Ez a hajó elúszik ha nem kap észbe, vagy ha esetleg te nem kezdeményezed a dolgokat.

#1 voltam

2014. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es en hogy kezdemenyezzek?
2014. júl. 21. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Melyik könnyebb számodra? Mondd el neki hogy tetszik neked, vagy egy jó összebújós pillanatban csókold meg. :)

#1

2014. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy majd elmondom neki, de koszonom a segitseget:)
2014. júl. 21. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért a "kisfiúk" kerülnek közel olyan lányokhoz, mint Te. :( Ha gondolod majd szívesen beszélgetek veled privátban.

#1

2014. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke, en is nagyon szivesen beszelgetnek veled:)
2014. júl. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!