Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a főnököm. Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a főnököm. Mit csináljak rejtsem el ezt magamban?

Figyelt kérdés
Főnököm 10 évvel idősebb, és jól néz ki. Eddig nem érdekelt, mert tudtam, hogy nagy "szoknyavadász". Párszor hazahozott kocsival. Azóta elpirulok, ha látom, és ő élvezi is. Elfelejtem mit akarok mondani neki. Miatta viszont jobban végzem a munkámat most, és kedves és vidám vagyok a munkatársakkal és az ügyfelekkel. 25/N
2014. júl. 1. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le aludni!: *
2014. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"elpirulok, ha látom, és ő élvezi is. Elfelejtem mit akarok mondani neki."


"Mit csináljak rejtsem el ezt magamban?"


Már késő...

2014. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mielőtt hagyod magad, gondold végig, mi lesz a folytatás. Megéri?
2014. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el.

Ha ilyen szoknyavadász, akkor lehet, hogy csak egy numera lennél neki, utána még rosszabb lenne neked.

Lehet, hogy ha nem úgy alakul valami, ahogy ő szeretné, akkor bunkó lesz veled és elveszítheted a munkádat is.

Rengeteg férfi van, semmiképpen se a főnökkel kezdj! Komoly következményei lehetnek.

2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem érdemes az ilyen férfiakkal sokat foglalkozni,mert úgy is csak egy hempergéshez kellesz neki és ez neked később nagyon fájhat.
2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szexuális vágyaim vannak felé.
2014. júl. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!