Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem furcsa az h 10 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás Urbán kérdése:

Nem furcsa az h 10 hónapja vagyok együt a barátnőmmel de az exéről a gépén mg minig van egy kép?

Figyelt kérdés
1 képjek észlt az exével s nem akarja törölni a gépről de már 10 ónapja együt vagyunk ez nem furcsa ? minek neki kép az exéről

2014. júl. 21. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
A nők hülyék, érzelemmániások, ne keresd a logikájukat.
2014. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én szóvá tenném, hogy zavar...s ideje lenne már megszabadulni az emlékétől..
2014. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Túl kéne tennie magát a múlton.

Akkor van gond, ha sokat nézegeti.

2014. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A baratomnak is van kepe az exerol, a multkor meg mutatta is ...

Hat nem esett jol, de azert nem akadok ki.

2014. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nekem szarul esik s furcsa s a gépen egy mappába vna velem XD s szar k*rvára szar.
2014. júl. 21. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:
töröld ki véletlen
2014. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

megis minek kellene torolni?


Felesegemnek elottem volt egy komoly baratja, 2 evig voltak egyutt, sok kozos kepuk keszult, es meg ma is megvannak. 14 eve vagyunk hazasok, 18 eve vagyunk egyutt...


Azok a kepek emlekek, semmi szukseg ra hogy kidobja/torolje oket.

2014. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szar neked mert van az exerol kep? Miert? nincs eleg onbizalmad? Nem vagy biztos magadban?


Attol meg hogy kitorli a kepeket, a multat nem fogja meg nem tortente tenni, es az ex sem radirozodik ki ezaltal a valosagbol.

2014. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is még van róla képem, nem töröltem ki, nem dobtam ki, csak elraktam, és az is csak hever egy mappában. Emlékezni úgyis fogok, különben meg ha akarnám a neten is megnézhetném őt, max nem teszem. Ha zavar akkor szólj neki.
2014. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de a fiuval 1 honapot jart s nem szerettek eymast a a fiu se öt s ő se a fiut a szakitasuk olyan volt hogy

fiu: Szakitok

abarátnyőm(lány):Okay szia

egy ilyen kapcsolatnak a képét meg kell tartani ? -.-

2014. júl. 21. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!