Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel. Furcsa helyzet, szerintetek?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele hogy pontos legyek, mert előjött egy múltbéli szerelme, és ő fontosabb neki mint én.

Kérte hogy ne vessek véget a kapcsolatnak, de ezek után mit gondoljak róla?

kerek perec leírta, hogy vissza akarja szerezni a volt pasiját, hiába áll közéjük bárki is....

De mellette engem is szeret.... NA akkor most mi van?

Szerintetek üssem tovább még a vasat amíg meleg, vagy hagyjam elmenni. (szívem szerint hagynám mert ha valaki mást akar visszaszerezni akkor mi a kérdés?)

az előző barátja volt első nagy szerelme (3 évig voltak együtt) Mi 2 hónapja jöttünk össze....

Vagy csak próbára akart tenni....??? Mindig hangsúlyozta sosem menne hozzá vissza, de éreztem valahol hogy nem tudja elfelejteni, és erről nekem is sokat beszélt.


2010. okt. 9. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szereted a lányt,akkor ne dobd ki..adj neki még egy kis időt..
2010. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na igen, a női agy! Néha egyzserűen nem lehet megérteni!

Én szerintem hagyjad, mert ha még kedvel, és tegyük fel, az előző pasijával megint szakít (bár ha előtte 3 évig voltak együtt, akkor nem valószínű), akkor visszakapod.

Ha nem, akkor is egy idő után találsz másik lányt, lehet, hogy életed párját! Sajnos a sors csak ilyen, egyszer kapsz valamit, aztán azt elveszi tőled.

2010. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Bár voltak intő jelek: folyton az előző pasijáról beszélt, képeket mutatott róla, meghogy mennyire megbánta a vele együtt töltött időt. Szeretni hát szeretem, fogjuk rá, de valahogy éreztem hogy vmi nem oké, mert sosem nézett a szemembe igazán....:S Magam alatt vagyok, nagyon, de nem az én hibám, ő nem tudja hogy mit akar...DE leszögezte hogy szeret és nem akar elveszíteni, de a régi szerelmét meg mindenáron vissza akarja kapni....Nah akkor most hozzál jó döntést!

2010. okt. 9. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a csaj hülye, már bocs. Idővel rájön, hogy elég nagy butaság amit csinál... hiába szerzi vissza a régi pasiját(ha vissza szerzi) érezni fogja, hogy nem lesz olyan mint régen... hisz már 1x szakítottak.. nem lesz minden olyan mint régen. Kínosan fogja érezni magát. Sztem ez ilyen hirtelen ötlet volt, amit nem gondolt még át.. adj neki időt, vagy tedd fel neki a kérdést, hogy te v az az illető akivel egyszer szakított.
2010. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engedd el. Ez a lány még nem heverte ki az előző kapcsolatát. Amikor azt mondta, hogy sosem menne hozzá vissza, akkor csak saját magát győzködte. Hagyjad, hadd menjen. Ha tényleg kiheverte az előző pasit, és Te akkor épp szabad vagy, csak akkor érdemes újra megpróbálnotok.
2010. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem végképp lemondok róla.

Hát ha fontosabb neki az aki alkoholista, meg megüti, akkor hajrá....Áldásom rájuk, élje az életét.

Én pedig keresek egy normális lányt végre!

2010. okt. 10. 02:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Érdekelne. Nem rég hasonló cipőben voltam.
2014. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.. mi lett végül?:o
2014. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!