Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen nem furcsa hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen nem furcsa hogy úgy érzem hogy a jelenlegi barátnőmmel le tudnám élni az egész életemet annyira szerelmes vagyok belé? Nem korai érzés ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy ez nincs igy. Első szerelem, fiatalság bolondság.
2014. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem baj hogy igy érzel, ezen mindenki átesik... úgyis mindig ugyanaz a vége :')
2014. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Nincsen kőbe vésve, hogy mikor kell megtalálni a nagy Ő-t. (tudod shift+ő :D )


Ezt az idő fogja eldönteni helyettünk/helyetted.

De egyáltalán nem kizárt.

2014. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ladislavdeal ***** válasza:
100%
Teljes mértékben lehetséges hogy most találtad meg életed szerelmét akivel leéled majd életed nagy részét,mint már hallhattad/olvashattad az idő majd eldönti,sok sikert !
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff miken problémáznak egyesek... Milyen korai érzés? Egy érzés nem lehet korai. AZ csak van. Egyébként ha bunkózni akarnék mondhatnám, hogy: Majd elmúlik! De most komolyan! Élvezd ki amíg tart, aztán úszhatsz örömmámorban, ha nem múlik el az érzés, vagy majd ellaposodnak a dolgok. ENNYI.
2014. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 osztálytársam 1,5 éve járnak, és TUDJÁK, hogy össze fognak házaspdni, szóval szerintem nem korai. :) Sőt, szerencsés vagy, hogy te ilyen fiatalon megtaláltad Őt. 16/L
2014. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6, nem sok az a másfél év... Majd írj ide 5 év múlva... kösz. :D
2014. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szintugy érzek mint te, volt egy pár barátnőm már de még sose éreztem így másnál csak nála. Szerintem simán lehetséges csak kitartás kell.

18f 1,5 éve vagyunk együtt

2014. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az ember szeret valakit, amellett a valaki mellett boldog, akkor miért ne lehetne ő az igazi? Én is másfél éve vagyok együtt barátnőmmel, élete első szájra pusziját is tőlem kapta, annyia én vagyok az első, mégsem laposodik el a kapcsolat. Ő 18, én 20.Szinte hétrő hétre kapom meg azt tőle, hogy egyre szerelmesebb belém. Vigyázunk egymásra, kitartunk egymás mellett, öszinték vagyunk egymással, vigyázunk rá, hogy meglegyen a kezdeti tűz, közös programokat csinálunk, stb. És soha nem jutott eszünkbe az hogy szakítani kellene. Viszont a közös életünkről annál többet beszélünk. Ha két ember összeillik és szeretik egymást, akkor miért ne lehetne végtelen szerelem? Ha meg van néhány apróság amiben nem egyeztek....hát most istenem. Lehetetlen egyformának lenni. Sok dolog meg úgy is megoldódik. Ha sokat van az ember a párjával akkor ekezd rá hasonlítani. Ez tény!
2014. szept. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!