Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Megcsókolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Megcsókolt, miközben barátnője van.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm öccséről van szó (másfél évvel fiatalabb)... Tavaly nyáron kezdődött, mikor eljött velem és a nővérével a Soundra és a Voltra, akkor lettünk jóba, előtte nem beszéltünk sokat, bármennyire is náluk voltam szinte mindig.

Nyáron tök jóban voltunk, de én sem akartam nálam fiatalabbal kezdeni (ráadásul nekem még kapcsolatom sem volt, ő meg tapasztalt minden téren).

Szeptemberben külföldre költöztem (anya oda ment férjhez) és magántanuló lettem. Bármikor hazajöttem, a srác levegőnek nézett általában és ez eléggé fájt, mert kicsit többet éreztem vonzalomnál, de neki barátnője lett.

Hazaköltöztem végleg és már 2 hete kerülgetjük egymást, ma találkoztunk és megcsókolt, miután veszekedtünk egy sort és azt mondta, hogy erre vár már 1 éve...


De nem tudom, hogy ezután mi legyen, mert itt vagyok közel a 18-hoz, most csókolóztam életemben először és ez a srác nagyon jól néz ki, külsőre tökéletes, a jelleme is jó, udvarias, vicces, magabiztos, de mégis a legjobb barátnőm testvére, aki fiatalabb nálam. Ráadásul barátnője van!

De beszélgettünk elég sokat és tök fura dolgokat mondott, hogy már elege volt a lekoptatásokból és hogy sehogy nem kapcsoltam és még lány sose viselkedett úgy vele, mint én, mert olyan volt, mintha észre se vettem volna. Jó, így visszagondolva tényleg észrevehettem volna, hogy akar valamit, de akkor azt hittem, hogy egyszerűen csak kedves...



Holnap felhívjam, vagy írjak neki? Vagy hagyjam, hogy keressen?

De ha náluk leszek (koktélos csajbuli lesz a legjobb barátnőmmel), akkor mit csináljak? Tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi?

Rákérdezzek, hogy mi van közöttünk?


2014. jún. 19. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Úgyis megengeded h megdugjon. Bármit mondunk, nem fogadod meg.
2014. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra ügyelj, hogy a "tapasztalt minden téren" öcskös ne csak egy újabb tapasztalata legyél. Hiába tűnik tökéletesnek, ha barátnője van és úgy csókol téged, akkor ezt akkor is meg fogja tenni mással, ha te leszel a barátnője. Én annyira nem bíznék benne. Legalábbis 2× megfontolnám minden lépésem.
2014. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig.

Ne jöjj össze vele, mert Téged is megcsal.

2014. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De szakítottak a barátnőjével... Vagyis a legjobb barátnőm most mondta, hogy a csaj már harmadjára van a házuk előtt és hisztériásan nyomkodja a csengőt, amiből már kivették az elemeket, meg még este a csaj sírva ment el tőlük.

Azóta leszedte a közös képeiket és nincs is kint, hogy kapcsolatban lenne.


Nem kérdeztem a barátnőjéről, ezért nem is mondta, de nekem úgy tűnik, hogy ő nem annyira akarja a kapcsolatot a lánnyal.

2014. jún. 19. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele! és ha engem kérdezel...szerintem szeret téged :) bár így látatlanba nehéz megmondani persze xd de amiket leírtál abból az jön le, hogy elég régóta vágyakozik utánad :D én drukkolok :D
2014. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!