Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Ez olyan igazi szenvedélyes szerelem, imádjuk egymást, viszont van egy problémám. Hogyan kezeljem? Ld. Lent.

Figyelt kérdés
Törődik velem, sose hanyagol el, de nagyon nyers a stílusa. Néha agresszív, birtokló. Imponáló, hogy nagyon férfias, de jól esne néha 1-2 gyengéd szó, gesztus...Mondtam már neki, de azt mondta, nem nyálaskodik, ő így tud szeretni.Én azt gondoltam ki, hogy változtatnom kéne talán, mondjuk a magabiztosságát kéne csökkenteni, mert abból van neki túl sok. Hogy csináljam? Biztos vannak itt lányok, akiknek hasonló stílusú a pasijuk.
2014. márc. 29. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzi nyeregben van. Bizonytalanítsd el. :-)
2014. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szegény bunkó, de szíve van.

Egyszerűen nem elég intelligens. Ezen nagyon nehéz lenne változtatni.

2014. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igaz amit írtatok. Pont ez az, hogy hogyan bizonytalanítsam el? Mit tegyek, hogy viselkedjek? Nagyon szeretem, és szeretném visszahozni, ami volt régebben. Mert annyira gyönyörű volt az egész...
2014. márc. 29. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ugyanazt tenném, amit ő velem. Tehát, miután elmondtad neki, hogy téged ez zavar és szeretnéd, ő meg azt válaszolta hogy nem. Akkor te is ha ő szeretné válaszold, most nem az túl nyálas. Mondhatja ugyan ezt egy lányis és vágyhat arra egy fiú is, amire egy lány. Tehát a fiúknak ugyan úgy jólesik az ölelés, a gyengédség. Talán így megmutathatod neki, hogy milyen neked.

Mi a barátommal, van hogy úgy oldjuk meg ha valami nem tetszik a másikban, hogy humorizálva kifigurázzuk a másikat, és ő abból utána megérti, hogy azon változtatnia kell. Persze mindenkinél máshogy működik, azért azt sem szeretném, ha olyan lennél mint ő és akkor a kapcsolatotok elhidegül, mert ő sem akarja a gyengédséget.

Először beszéld meg vele, vagy a kifigurázástól ha nem sértődik meg, vagy viccesen csinálod lehet az is segít, hogy viccesen fogalmazod meg. :)

L/20

2014. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen, menekülj!!!


"Sokan keresik a fekete macskát a sötét szobában,miközben érzik,s ezáltal tudják,hogy a fekete macska nincs is bent"


Miért akarsz olyan tulajdonságokat bele képzelni,amik nincsenek meg benne?


És ezt te is tudod.A nők mindig ezt csinálják.

Hitegetik magukat,hogy "majd megváltozik,majd én megváltoztatom" de ez NEM MŰKÖDIK!

Gondolj bele,ha ő kérne meg rá hogy legyél vele nyers,bunkó,te képes lennél erre hosszú távon?

NEM?? Hát ő is ugyanígy van ezzel,csak fordítva.

Önmagát adja,nem akar más lenni,ahogy te sem akarnál.

Fogadd el így,vagy engedd szabadon.

2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!