Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közel 1 lányhoz? Mindig próbálok segíteni mindenkinek. Most én nekem kellene segítség azt hittem egyedül is meg tudom oldani, de nehéz lesz. Segítettek?

Figyelt kérdés

Szóval ..arról lenne itt szó ,hogy van 1 lány a suliban.Ő most 2.-os.Én pedig elsős.És az itt ab aj ,hogy nekem a lány nagyon bejön..igazi jó beleveló csaj.sose komoly..de a suli egyik legjobb csaja.Nem merek neki szólni suliban mert félek ,nem igazán válaszolna visza ,vagy nem is tudom.Fészen írnék neki ,de szerintem ez nem a legjobb ötlet.Már nyáron írtam neki akkor is itt fordultam tanácsért ,de az sem volt vmi 100% beszélgetés.Elment 1 nek ,de szerintem el is felejtett.

Nem tudom ,de vhogy valóra fogom váltani az állmomat és ennyém lesz ,már csak az a bibi hogyan.Vanak a suliban helyesebb meg jobbképü fiuk is mint én.Mondjuk sportolok..meg kondiba is járok ,de akkor is értitek.Nem a karomat vagy a testemet fogja nézni.


Nem tudom ,hgy kerüljek hozzá közel van ötletettek? 15 f. Kérlek titeket írjátok le amit gondoltok mindenkit zöldel zárok! :)


2012. nov. 3. 20:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Helyes írási hibákért bocsi..:)
2012. nov. 3. 20:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én időmben tuti nem jártak volna a lányok egy alattuk járó sráccal, nemtudom ez mennyit változott az évek során....
2012. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem változott szerintem se..,de évek során hátha ..
2012. nov. 3. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a kiírásodat elég önbizalom hiányos vagy hogy nem mersz odamenni hozzá. Nos azt állítod hogy egyszer már beszéltetek, akkor szerintem próbáld meg ismét, de ezentúl ne fészen, hanem élőbe. Én eddigi tapasztalataimról beszélek, neten sose írj a csajnak főleg ha fel akarod szedni mert biztos csak néhány szóval elintézi a dolgot és lekoptat mert mással beszélget, ez nem olyan. Figyelj menj szépen oda hozzá, fújd fel magad, szedd össze a bátorságod, hidd el nem fogja leharapni a fejed, kezdj bele valami beszélgetésbe aztán csak ússz az árral. Én így szedtem fel szintén egy csajt a sulimban alattam járt egy osztállyal, nem jelöltem be közösségi oldalon mert mi a francnak, egyszerűen fogtam magam, odamentem hozzá, helló szia, és ennyi, beszélgettem vele, rá 2 hónappal később már neten is jól eltudtunk beszélgetni, sőt randink is volt, és végül kapcsolatba lettünk, majdnem 2 évig jártunk, boldogok voltunk. És én már 3 hónapja szemeztem vele, meg figyeltem őt, ő nem figyelt rám, mert nem vagyok én sem az a jóképű helyes pasi, de én mertem lépni, és odamentem hozzá, végül megismert milyen vagyok.
2012. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írj neki ismét, ha neked úgy könnyebb! Legyél vicces, én is belevaló csaj vagyok, szeretem a humoros pasikat, akik megnevettetnek, és benne vannak minden őrültségben! Hajrá! :)
2012. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 vagy ? de cuki !!!! szeretem az ilyen cuki gyerekeket akik ilyen romantikusak :)))))) szerintem beszéld ezt meg vele ;) több tanácsot adhatok privát üzenetbe ha kell ;)
2012. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.:)) Zöldel zártam mindenkit.:)
2012. nov. 3. 21:15
 8/13 anonim ***** válasza:
értesitesz hogy mi volt ?
2012. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze foglak ..De még nem volt semi..mert nem rég tettem fel a kérdést.
2012. nov. 3. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:
na volt valami ????
2012. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!