Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kérdés elsősorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés elsősorban a fiúkhoz szól. Kinek mikor volt első barátnője? Meddig mentetek el ebben a kapcsolatban? Ha volt valami, amit a lány még nem akart pl petting mennyire erőltettétek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig bírtátok ki nemi érintés nélkül, vagy mennyit tudnátok várni egy lányra amíg ő is akarja ezeket?

2014. júl. 23. 12:25
 1/5 KnightBalazs ***** válasza:
Hát én biztos nem erőltetném. Soha nem erőltettem ha ö nem akarta. Én megértem és ezért nem hagynák ott senkit.
2014. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15-16 voltam, nem emlékszem már pontosan hogy volt, de 1-2 hónap volt, amikor már nem igazán volt olyasmi, amit erőltetni kellett volna. Később változó, volt akire kemény két napot kellett várni, olyan is, akire fél évet, ha érdemes várni, akkor nem érdekel különösebben, ha meg nem érdemes, akkor úgyis csak elvesztegetett idő az egész.
2014. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónapig jártam egy lánnyal, ami elég érdekes kapcsolat volt, de semmi értelme nem volt nem szexeltünk és petting ujjazás volt kb 1x
2014. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 3*-nak szóval ha fél év után még nincs semmi mert mondjuk a csaj nincs még rá felkészülve akkor úgy gondolod hogy az egész kapcsolat fölösleges volt?
2014. júl. 23. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

14 évesen volt, nem sokáig mert szakított...


21F

2014. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!