Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak segítségét várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak segítségét várom elsősorban, összevesztem a párommal, mi lenne a rosszabb érzés, ha külön szobában ágyaznák meg neki vagy ha az ágyunkban aludna de nem szólnék hozzá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha inkább kibékülnétek?
2014. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan azon agyalsz, hogy hogy tudnád tovább húzni a haragot, vagy hogy tudnál neki nagyobb fájdalmat okozni? Inkább kezdeményezd a békülést és valami meglepetéssel állj elő...
2014. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ez a kulonagyazas nagyon buta otlet, csak arra jo hogy meg tovabb szitsa a feszultseget.


ha meg nem szolsz hozza, akkor hogy akarod megbeszelni a problemat?


elobbutobb ugyis valasztani kell hogy elvalsz vagy kibekulsz, akkor meg minek huzni az idot?

2014. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha tönkre akarod tenni a kapcsolatod, bármelyiket választhatod. Szerintem meg inkább készíts egy békülős vacsorát, és beszéljétek meg a sérelmeiteket, és bújjatok össze.
2014. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

hú, hát még az mekkora büntetés lenne neki, ha elvégeznéd a sulit! "ágyaznák"...


amilyen okos vagy, annyira kreatív a konfliktuskezelési módszered is (vagyis nem az):D

2014. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Tudod a tartós kapcsolatnak van egy fontos feltétele. Mármint ha nem futó kapcsolatra törekszel csupán.

Sose feküdj le haraggal a szívedben.

Ha te duzzogsz és nem beszélsz vele, mert játszod a sértődöttet, ő se fog veled beszélni, mert nem mondod el neki mi a bajod.


Úgy viselkedsz mint egy hisztis kamasz.

2014. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az lenne a legjobb, ha szakítanátok ,és mindenki aludna a saját ágyában külön!


Összes egymással való problémátok 1 csapással megoldódna.


F

2014. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a latinosabb veszekedést szeretem. Megágyazni? Ne viccelj:-))))) Legalább dobáld ki az ablakon az ágyneműjét miközben egy szál tangában kiabálsz vele.
2014. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha megbeszélitek felnőtt, értelmes emberek módjára!
2014. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" miközben egy szál tangában kiabálsz vele."


Ez már a békülés első lépcsője: az izgatás.

2014. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!