Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok, és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és még nem volt igazán komoly kapcsolatom. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam már, a "ne problémázz ezen,van még időd dolgokat",de ha rágondolok,hogy körülöttem már a fiatalabbak is találtak magunknak párt,és ha a gimiben nem jönnek össze az ilyen dolgok,akkor lehet h utána se...pedig mások szerint szép vagyok,bár én nem vagyok elégedett magammal.

2014. júl. 23. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
17 vagyok, nekem meg semmilyen kapcsolatom nem volt. Az osztalyomban levo lanyok felenek se volt. En egyaltalan nem erzem gaznak.
2014. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RootedRainbow ***** válasza:

1. De legyél elégedett magaddal

2. Azt nézd már meg hogy 15 év alatt hol beszélünk komoly kapcsolatról... az hogy két hétig együtt vannak max mert menő, annak köze nincs a komolyhoz

2014. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a ribik szerint lehet h gáz de 1 normális értékrendű embernek egyáltalán nem az, és h idézzek a kérdésedből:

"ne problémázz ezen,van még időd"

2014. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Olyan fiatal vagy. Az lenne a fura, ha már több kapcsolatod, vagy hosszú kapcsolatod lett volna.

Nálunk középsuliban néhány osztálytársamnak volt párja. A legtöbbnek suli végén vagy a húszas évek elején lett komoly párja.

2014. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ugyan már, ennyi idősen még nem ez kéne, hogy legyen a legfontosabb problémád, hanem a jövőd, a tanulás, a karrieredhez az alapok megteremtése.
2014. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Öhh, miért lenne gáz?? 16 évesen nekem sem volt senkim, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy ezen problémáznom kéne. Minden jön magától. Amúgy meg ne akarj mindig a többiekre hasonlítani! Sokan így is a komoly kapcsolat ellentétét keresik és akarják, főleg gimi alatt.
2014. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!