Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatom van, de vonzanak a nagyvárosi meg egyéb bulik?

Figyelt kérdés
Elcsavarta a fejemet Pest egy kissé..:) De a pasimnak nincsenek egyértelmű tervei összeköltözésről, házasságról, gyerekről. Egy ideig tervezgettem, reménykedtem, már nem annyira. Mondván, hogy "sose tudni előre", meg hogy "hiába mondja most azt, hogy igen, lehet hogy úgy alakul, hogy nem úgy lesz". Aztán jómúltkor még az volt, hogy együtt fogunk lakni, aztán amikor gyűrűket nézegettem, és mondtam neki, hogy nézze ő is, akkor az volt a reakciót, hogy "minek kellene neki olyanokat nézegetnie", meg amikor kérdeztem, hogy akkor elvesz-e feleségül, mert éppen valami fincsit csináltam neki, akkor azt mondta, hogy majd ahogy alakul. De közben meg totál kedves, normális, a szülei is okésak, szeretnek engem, én is őket, meg a pasimat is. De vannak itt fekete pontok...

2014. jan. 23. 01:17
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Mármint nem konkrétat a mással való szex, mert sose csalnám meg őt, csak hogy tegyék a szépet, udvaroljanak, stb..
2014. jan. 23. 01:22
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell több midnen nőnek, mint ami van?
2014. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
A legutolsó verzió meg az volt, hogy nem akarja, hogy ennyire kiakadós legyek, meg lobbanékony. De nekem meg egyszerűen ilyen a természetem, nem tudok rajta változtatni. Ő meg tök nyugodt, most én is kezdjem el őt változtatgatni?? És akkor vége-hossza nem lenne..
2014. jan. 23. 01:23
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem kell több! De engem frusztrál a szexben, hogy ő csak a második, bénának érzem magma, és így sokszor nincs is kedvem hozzá!!! Amúgy meg csak akarom tudni, hogy hogy tervez velem.....
2014. jan. 23. 01:24
 5/43 anonim ***** válasza:

Annyira ezek szerint nem komoly...

Talán le kellene ülni, és RÉSZLETESEN átbeszélni, ki mit szerte vagy nem szeretne, és miért stb.

Ez csak maszatolás, amit ti csináltok, nem kommunikáció, semmi értelme így együtt lenni. A házasságot meg nem unaloműzésként tervezgetjük a "pasinkkal", akivel együtt sem élünk (és kilátásban sincs semmi konkrét terv), hanem általában a kapcsolat egy pontján megjelenik a szándék/igény/vágy MINDKÉT félben.

Az idézőjelben írt válaszok ért(a pasid válaszai) meg kb. pofont érdemelne, hát hogy lehet így válaszolni a kettőtök jövőjét érintő kérdésekre? Ennyi aggyal dugásra sem érett, nemhogy komolyabb dolgokra.

2014. jan. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Szerintem srácot felesleges arról kérdezni, hogy elvesz-e majd feleségül.
2014. jan. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
ohh hát minden csaj nyomul Bp meg a nagyvárosok/külföld irányába, morrisons, instant meg anyámkinja, mint legyek a disznóólban péntek, szombat este egy egész húsdarabként vonaglik a tömeg, sok megcsalás, egyéjszakás kalandok, részeg szerelmi drámák szintere volt már a pesti éjszaka, a múltkor olaszok vittek fel hotel szobára ilyen egyetemista korú kis csajokat, nem is néztek ki ribisen, szóval nem csodálom ha ennyire elcsavarja a lányok fejét komoly bulik vannak
2014. jan. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

És akkor most mi is a kérdés egész pontosan? Hogy bulizhatsz-e a kapcsolatod ellenére? Persze, miért ne, ha elég mértéktartó vagy a piálást nézve, és hűséges tudsz maradni.

Vagy bizonytalan vagy a kapcsolatotokat tekintve? Alapvetően az még nem gond, hogy ő nem tervez nagyon komolyan hosszútávra. Lehet, hogy csak időre van szüksége, sok férfi halogatja az elköteleződést. De az is lehet, hogy ő már kifelé tekintget a kapcsolatból. Ezt viszont csak te tudhatod, te vagy vele együtt.

19/L

2014. jan. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%
Hát én se vennélek el feleségül, az tuti!
2014. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Edmond Pihe válasza:
Pontosan hány éves is vagy??
2014. jan. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!