Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csajozzak be? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be? Hogyan legyen barátnőm, komoly kapcsolatom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és úgy voltam eddig, hogy nem

akarok kapcsolatot. Nem

vágytam ilyen jellegű kötöttségre az életben.

Futólagos kalandjaim voltak,

de még szűz vagyok. Most már egy ideje úgy

vagyok vele, hogy szeretnék egy

kedves, megértő barátnőt. Külsőmmel nincs

különösebb gond, inkább

átlagosnak mondanám magam. 180 magas

vagyok, 65 kg. Nem vagyok kövér, de

izmos sem. Az ismerkedéssel vannak főleg

gondjaim. Nem tudom, hogy kerüljek

közelebb egy lányhoz, hogy kezdjek vele

beszélgetni, stb...Könnyen zavarba is

jövök, ha egy szép lánnyal összenézek. Nagyon

tapasztalatlan vagyok. Az

élet egyéb területein van önbizalmam,

magabiztosságom, de nem tudok

egyszerűen a lányokkal bánni. Pedig hiszem,

hogy a belső tulajdonságaim

értékesek, szerethető vagyok. 18 vagyok, de nők

terén mintha 15 lennék.

Tanácsokat, segítséget kérnék.

U.i.:nehogy azt higyjétek, hogy egy otthonülő

kocka vagyok :D szoktam járni

szórakozni (kivéve diszkóba) de a csajozás nem

megy.


2014. márc. 19. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen szólíts leegy szép lányt legalább is aki tetszik és persze ne úgy h azt higgye bunkó vagy beszélgess vele meg minden, először tekints te is rá barátként de ne túlságosan. aztán ha látod h megy a dolog akkor próbálkozz. próba=cseresznye :)
2014. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elsõ lépéseket hogy tegyem meg? hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki? mivel kezdjem az ismerkedést?
2014. márc. 20. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
csak egyszerűen és lazán :))))))
2014. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tanulj meg a csajok nyelvén, és bármelyiket... MONDOM BÁRMELYIKET összeszeded. 1-2 tipp. Soha ne mutass nagyobb érdeklődést egy csaj iránt, mint ami feltétlenül szükséges. Ha frissen ismerted meg, kicsit legyél lezserebb, vezesd Te a beszélgetést, kérdezz tőle sokat. Fontos, hogy ne fojtsd belé a szót, hanem higgye azt, hogy érdekel, ami vele van. (közbe lehet, hogy csak a bugyikába akarsz turkálni). Legyél laza, de ne ilyen csicska rapper izé, mert azokat kerülik a nők. Vegyél fel normális cuccokat, ne a kinyúlt nike felsődet, amiben alapból nagy a hasad. Mosolyogj sokat, és legyen a kisugárzásod olyan, mint egy kifinomult úriembernek. Hidd el, hogy tapadni fognak a nők.
2014. aug. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont az a típus vagyok amit leírtál :D szeretek kifinomult úriembernek kinézni. Ez a rapper stlus távol áll tőlem.
2014. aug. 31. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!