Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járunk, de nem vagyok belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járunk, de nem vagyok belé szerelmes. Nem tudom mit akarok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy sráccal, ha jól számolom ötször találkoztunk meg valamennyit neten is beszéltünk. Már volt csók az első találkozástól kezdve (akkor ismerkedtünk meg). Fogalmam sincs, hogy miért tettem ilyet, mert nem vagyok r.banc, eddig egy barátom volt, de vele is egy hónapig tartott, szűz vagyok stb. A lényeg, hogy az előző barátommal való szakítás után összejöttem vele és a 3. találkozóig még tetszett is, de már akkor is voltak kétségeim. Most egyszerűen elszállt a vonzalmam iránta, már nem akarok tőle semmit, nem tudom miért. Ő szerintem már belém szeretett, nagyjából felvezettem neki, hogy talán be kellene fejeznünk, de konkrétan nem tudom hogy mondjam meg és elengedni sem akarom. Tényleg bizonytalan vagyok. Belé szerethetek még esetleg később vagy felesleges erőltetni? Jelenleg azt érzem, hogy nem tenne jót velem a kapcsolat, legalábbis a vele való járás. Pedig nagyon rendes, aranyos, de ez nekem most sok. Mit tegyek és mi ez az egész? Félek az elköteleződéstől?

2014. júl. 23. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ne húzd. Mindkettőtöknek csak rosszabb lesz. Te szenvedsz, ő meg hiába szeret beléd. Légy erős és mondd el neki, mi a helyzet. Sajnos muszáj lesz.
2014. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne erőltesd. Próbáld közölni vele finoman, hogy ez a problémád, aztán ha közösen tudtok rajta változtatni, akkor nem érdemes szakítani, viszont ha nem akkor csak ez az egy út van.
2014. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy utána jöjj rá, hogy mégis szereted, az irtó nagy bukta. Ha a vonzalom megvan és a szex is működik akkor igen, belé szeretsz. Nagyon sok olyan kérdés van amit magadnak kell feltenned. Mitől félsz? Neked kell érezni, ösztönök megsúgják.
2014. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok.
2014. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez a gond.. hogy eddig vonzódtam hozzá valamennyire, de mostmár nem.. és ami eléggé zavar, hogy a csókolózás nem olyan vele mint az előzővel... kifejezetten kínszenvedés, főleg még azt is megjátszani, hogy élvezem.. ezt nem tudom csinálni, de megbántani sem akarom semmiképp, annyira sajnálom és nem tudom mit mondjak neki
2014. júl. 23. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már az elején nem érzel szerelmet, akkor később még rosszabb. Gyengeségből ne maradj mellette.
2014. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor dobd.
2014. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jajj dràga:/ na velem is volt ilyen.az elejen mar gondolkodtam, hogy nem is vonzodok hozza mar nagyon. Utana meg 3.mondom HAROM honapig jartunk!!! Azota nagyon megbantam. Nem elveztem, raadasul megtetszett kozbe egy srac es nehez volt vele szakitani mert belem zugott en meg nem!!! Es nagyon tapad mrg most is mar kb 6 honapja szakitottunk teljesen a maniaja lettem. Az osszes kapcsolatomat azota vagyis amit akartam volna..tonkre tette feltekenysegbol. A baj hogy azt hittem megszerettem meg megsajnaltam de nem igazabo

! Nem szerettem meg. Kegyetlenul dobd ki!! Jo ez gonosz de en 6szor szakitottam vele, es mai napig zaklat es mindennek elmondott a varosban. Szolval ja..hajra csok, pusszi :)

2014. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de egy tanácsot adnék. Ne erőltesd! Ha nem megy, hát szerezz újat. Ha viszont szeretnéd tartani vele a kapcsolatot + nem szeretnéd, hogy rád szálljon, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy maradjatok csak barátok. És szeretnél vele még találkozgatni meg beszélgetni, és nem akarod elveszíteni, mert egy értékes barát, de de nincs meg a kellő vonzalom, és szerelem.

Ha így mondod, és ő nem egy Psychopata beteg állat belül, akkor meg fogja érteni. És ha tényleg szeret, akkor nem zaklat meg nem hord el mindennek. Ezt a fiúk nem akkor csinálják, ha szerették a lányt, de ki lettek dobva, hanem ha NEM szerették a lányt, és csak azért voltak vele, mert szép. És ez a fiúk birtoklási vágyából fakad.

Remélem, hogy segítettem :)

2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
szakíts!Mert tényleg csak szenvedni fogsz és előbb utóbb amikor közeledni próbál feléd mert mondjuk meg akar csókolni akkor te egyszerűen el fogsz húzódni...Hidd el én is voltam már ilyen helyzetben de ha kedvesen leülsz vele dumálni és elmondod hogy mi a szitu (ha csak nem kretén)biztos megérti majd.A lényeg hogy jobb ha te közölöd vele a dolgokat előbb mint hogy ő jöjjön rá később mert az sokkal sokkal rosszabb :(
2014. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!