Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedjek? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 19/L

Figyelt kérdés
Már 19 éves vagyok,lassan 20 és még sosem volt senkim,most itthon leszek egy évig,mert nem vettek fel oda,ahova akartam ,tehát még az egyetemi szórakozóhelyek is ki vannak lőve,de ott is olyan fiúkkal találkoztam,akik csak kalandot keresnek,én pedig komoly kapcsolatot szeretnék.Neten sem szeretnék,mert sok veszélyes alak szállt már rám eddig is ott.

2014. júl. 25. 02:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pedig most tele leszel priváttal. :/


Amúgy nem tudom... Szinte bárhol lehet.

2014. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
bocsi, de nekem csak azok a lányok jönnek be, akiket felvettek oda, ahova akartak
2014. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni az egy évig és ott. Remélhetőleg érettebb emberek lesznek ott.
2014. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kár pedig megismertelek volna..
2014. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nehéz elhinni, hogy senki nincs ott kint, a város szeret, a széllel csókol, magányos mint én.
2014. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Hova jelentkeztél ?


Neten is ismerkedhetsz bár nem a legjobb, szórakozóhelyen komolya kapcsolat kizárva akkor már inkább az internet.

2014. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont az "Air Supply - All Out Of Love" megy a tv-ben, de még így se. :D Majd megoldod. ^^
2014. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tehát itt akarsz ismerkedni. Jah és, ha nem egy lakatlan szigeten élsz, akkor bárhol lehet.
2014. júl. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sakk klubban
2014. júl. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ,hogy teljesen ki van zárva a szórakozóhelyen vagy interneten való ismerkedés,de valljuk be nehéz.Amúgy tényleg nem azért írtam ide ,hogy rám tapadjon sok perverz,hanem egy kis tanácsot vártam. :)
2014. júl. 25. 03:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!