Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjek meg vízilabdá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vízilabdás fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek nekem és szeretem magát a sportot is, de én màr nem kezdhetem el mert "öreg" vagyok hozzá. Nyáron szeretnék vízilabdás körökben mozogni, annak is nagyon örülnék ha találnék valami diákmunkát az egyik budapesti uszodàban. Még nincsenek nagyon pólós fiúkkal kapcsolataim de szeretnék minél jobban bekerülni egy ilyen társaságba, így jó eséllyel a párom is vízilabdás lesz.


Szerintetek? Hogy ismerkedjek meg velük?


17L


2014. máj. 10. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz taktika erre rágyúrni. Majd később rájössz, miért írom ezt.
2014. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, fejtsd ki kérlek
2014. máj. 10. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Menjél el teniszezni. Mert a Pista is teniszezik. A Pista utolsó két betüje TA ha azt megfordítom akkor AT lesz. Ha azt megduplázom akkor ATAT. Ami nem jelent semmit. Tehát a Pista neked nem jelent semmit. Viszont a haverja Ubul. Ubul egy senki volt. Aki viszont imádta a vizilabdás srácokat. Tehát olyan volt mint Te. Mivel Ubul fas.za kicsi ezért a vizilabdás fiúk fasza is kicsi. Nagy örömöd nem lesz bennük, de hajrá!

Érted?!?!?

2014. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noydra ***** válasza:

Hiába tervezgetsz, hogy maaajd a párom vízilabdás lesz. Az ilyenek úgysem jönnek be.

Magad elé képzelsz egy álomképet róluk, aztán egyikőjük sem fog megfelelni neki.

Később meg talán szerelmes leszel egy olyan gyerekbe, aki azt se tudja, hogy a vízilabdát kapukra játsszák...


Kapcsolatot NEM lehet tervezni!

2014. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért rossz taktika, mert te totálisan rá vagy állva erre a témára. Eközben megismerkedsz más fiúval, aki nem műveli ezt, de tök jól el lehetnél vele. De te emiatt ki fogod dobni a lehetőséget az ablakon, mert az agyadban be van rögzülve ez, hogy te csak vízilabdás srácot akarsz magadnak. Ez olyan, mintha én csak röplabdás lányokkal ismerkednék szívesen. Nem tagadom, formásak, kerek pörge fenékkel, de ez nem ennyire fekete-fehér az életben.
2014. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kamaszkori vágy. Ha ennyire rájuk vagy gerjedve és jól nézel ki akkor mássz rá valamelyikre, úgyse utasítanak vissza, ha igen akkor mássz rá a következőre és így tovább. Egynek jó leszel nekik, de többre ne alapozz.
2014. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? Mi ez a pesszimizmus?


Egyszerű a képlet: ezt a sportot kedvelem a legjobban, ebből kifolyólag hasonló érdeklődésű srácot keresek... Nem olyat, aki azt se tudja mi ez a sport, hanem olyat, aki legalább szereti!


Most ez miert akkora baj?

2014. máj. 10. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom vízilabdázik de semmi köze nincs a megismerkedésünk helyének ehhez, totál véletlenszerű volt.
2014. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: odamésze gy ilye edzés közelébe,kinézel magadnak valakit és a végén odamész hozzá,hogy találkozni akarok veled és cseréljünk számot. Én ez megcsináltam.
2014. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyáron itt lesz az EB a Szigeten, ott találhatsz amennyit akarsz. Sok sikert.
2014. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!