Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elcsesztem az életem. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem az életem. (? )

Figyelt kérdés

Bárcsak vissza tudnám forgatni az időt min. 6 évvel.

Akkor csesztem el mindent...

Azt bántottam meg, akit a legjobban szeretek...


Azóta szóba se áll velem, nemrég pedig messze külföldre költözött...


Kibírhatatlan ez a fájdalom...



2014. júl. 25. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ennyire voltál fontos neki... (azzal fogod elcseszni, hogy még vele foglalkozol)
2014. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál volna akkor. Menj oszt sírj neki aztán hátha megsajnál téged és a nyakadba ugrik.
2014. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bele kell törődnöd ebbe,majd jobb lesz:)
2014. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Az emberek változnak, ami fontos volt pár évvel ezelőtt az egy idő elteltével teljesen megváltozhat. Annyit azért megtehetsz hogy ráirsz fb-on, elmondod neki ezt az egészet és megkéred, hogy irja meg erről a véleményét, ő hogy gondolja. Ezzel semmit nem veszitesz, érdemes megprobálnod, max. a legrosszabb, hogy megirja hogy ő már tullépett ezen, akkor Neked is tul kell lépned, de akkor megnyugszol, hogy nem halasztottál el semmit, és másképp tudsz gondolkozni.
2014. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor elcseszted, lehet, hogy rossz érzés, de ha erre építve újult erővel éled tovább az életed, akkor újra boldog lehetsz! és az "idő minden sebet begyógyít" így lehet, hogy később még újra együtt lesztek ha Nektek együtt kell! de addig is inkább Élj! :)
2014. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kiírtad ide, mert...?
2014. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg? Csak úgy tudunk tanácsot adni , ha ezt is elmondod. Vagy esetleg írj privátot.
2014. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de így semmi értelme nem volt ide kirakni ezt az önsajnáltató maszlagot. Úgy néz ki, a fb falad már nem elég "jövedelmező" olyan klisés vigasztalások terén, mint a "minden rendbe jön" és "ne aggódj, jobb lesz".


Tudod mi a legtöbben azért vagyunk erre az oldalra beregisztrálva, hogy tudjunk segíteni annak, akinél valamit jobban tudunk, vagy valamiben jobban értesültek vagyunk.


Ha esetleg elmondanád, hogy mi a probléma, elmondhatnánk a véleményünket, hogy mit kéne tenni a jövőben. Mert tudod, csak azt lehet megváltoztatni.

2014. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akárhogyan is de meg akarom szerezni Őt.. fb kilőve, letiltott :(
2014. júl. 25. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!