Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Tanácstalan vagyok. (A kérdés lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit itt ismertem meg és beleszerettem. Nagyon messze (kb 200km-re) lakunk egymástól. Szokta mondani sokszor hogy mennyire jó hogy ismerjük egymást, hogy milyen cuki vagyok és sokszor ír sziveket (<3) is. Hogyan tudnék összejönni vele? A válaszokat előre is köszönöm.


Ui.: mindketten 14 évesek vagyunk.



2014. júl. 25. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levelezni lehet még jó ideig. De fiatalok vagytok mind a ketten. És az útiköltség sem egyszerű dolog, szerintem ne éljétek bele magatokat. Már ha egyáltalán szóba jött a találka, mint olyan. Keress olyan lányt, aki közel lakik hozzád.
2014. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van olyan lány aki egy városban lakik velem és tetszik. De nem vagyok belé nagyon szerelmes...
2014. júl. 25. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 14 évesek vagytok, mostanában ballagtatok/ballagtok általánosból. Ha valamelyikőtök a más városban tanulna tovább, az pl. egy lehetőség, hogy közelebb legyetek egymáshoz (lehet mondjuk kollégiumban lakni, esetleg rokonnál). De ne hozz elhamarkodott döntést semmiképp! Jó dolog, hogy találtál valakit, aki ennyire megfogott már a netes kommunikáción keresztül, de biztos, hogy elég ez, hogy már arra gondolj, mindenképp össze kell jöjjetek? Nem tudom, mióta beszélgettek, de a helyedben adnék a dolognak még időt. Ha valóban összeilletek, a várakozás nem akadály lesz, hanem így távolról is méginkább kibontakozik magától köztetek, amiben most reménykedsz, és akkor már nyugodtabban tehettek lépéseket annak érdekében, hogy megoldjátok a távolság-problémát. Egyébként itt a nyár. Ha van lehetőségetek utazni, akár találkozhattok is, és akkor kaptok némi képet, milyen is a másik élőben. Kereshetnétek egy tábort például, ahová mindketten mentek.
2014. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!