Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 2 pasit szeretek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 pasit szeretek egyszerre akkor mit kell tennem? 16 éves vagyok és nagyon tanácstalan . Egyik pasi 17 a másik 20 éves. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Dugjál mindkettővel.
2014. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen nincs, valószínűleg egyiket sem szereted, csak mindegyikhez vonzódsz valamilyen szinten.
2014. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd hogy egyszerre megd*gjanak :D Hogy lehet egyszerre 2-t?
2014. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy egyikkel se szúrj ki.
2014. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nemlehet ketőt szeretni az egyiket szeretheted a màsikat kedvelheted vagy kedvelheted indkettőt de hogy mindketőt szeresd az sok.
2014. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ezt hívják gruppennek? :D


na viccet félretéve...választani...szedd össze melyiknek milyen jó és rossz tulajdonsága van és válassz, ne hülyítsd egyiket sem!


21F

2014. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell leoltani, 16 évesen még nem tudhatja biztosan hogy mi a szerelem. Én is voltam 'szerelmes' 19 évesen, utána a második párommal rájöttem, hogy az közel sem volt az. Szerintem ismerkedj velük és akkor majd el tudod dönteni, hogy kivel érzed jobban magad. :)
2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, hogy mindkettőt egyformán szereted. Ezt úgy hívják, hogy sokszívűség (poliamori).

Amilyen módszert én követek: Megmondom mindkettőnek, hogy szeretem, és azt is, hogy van még egy férfi akit szintén ugyanígy szeretek, hogy eltudná-e fogadni. Az, amelyik azt mondja, hogy igen, el tudja ezt fogadni, az szeret igazán. Ideális esetben mindkét pasi elfogadná, hogy mindkettőt szereted és minden jó lenne. Persze előfordulhat, hogy mindkettő nemet mond. Akkor jobb, ha mennek mindketten, ha fáj is.

Ha érdekel, tudok ajánlani erről szóló könyveket. Írj privátot.

2014. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!