Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Hogy cselekedjek hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az elmúlt hetekben mint diák bedolgozo voltam egy cégnél jó pár mas diák illetve diaklany társaságában. Az egyik nagyon megtetszett, beszélgettünk is egymással. Én mivel oraberben voltam a lanyok meg nem és nem volt aok munka raertem arra is hogy segitsek az ő munkájába. Megtudtam egy jó pár dolgot róla. Az egyik emlitesre méltó az hogy a régi osztalytarsam unokatestvére. Na már most éljek ezzel a kapcsolati lehetőséggel hogy szóljon egy pár jó szót az érdekében vagy csak maximum kerjem el tole a telefonszamat? Ha esetleg még valami fontos eszembe jut azt ugyanigy leirom. Ha van ötletetek akkor kérlek ide kommentbe és ne privatba irjatok. Köszönöm előre is.

2014. júl. 25. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerd el nyugodtan ;-)
2014. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is jó ötlet a régi osztály tarstol elkerni aki mellesleg lany és elég komoly baráti viszonyt tartanak egymás között. Vagy az talán nem gond ha azért előtte szol a lánynak hpgy ez a fiu elkerte a szamod?
2014. júl. 25. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem legyen bátorságod elkérni magától a lánytól a számát. jelöld be facen, beszéllgessetek pár napig aztán hívd el valahova egy kávéra vagy cukrászdába vagy sétállni. aztán ezzel okot is teremtesz elkérni a számát hogy tudjatok egyeztetni ha a helyszínen véletlenül nem talállnátok egymást. az osztálytársaddal meg ha nagyon joba vagy kérd meg hogy fényezzen kicsit a csaj elott ha kérdezné rolad, vagyis inkább hogy ne mondjon rolad rosszakat. aztán hagyd hogy kialakuljanak a dolgok :) sok sikert :)
2014. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget de ezzel most nem arra akartam utalni hogy nem vagyok eleg bátor elkerni a számát csak ha már adott ez a lehetőség hogy eljeke vele. Hát 8 evig osztalytarsak voltunk és nem az az igazi rossz fiú vagyok hanem az aki inkább hallgat. A facebookra gondoltam én is de azzal már van egy két rossz tapasztalatom. Mindegy majd elvalik hogy alakul. De az hogy elvihessem valahova az is kis rendezkedest igenyel mert en a városban ő meg a varos melletti faluban lakik.
2014. júl. 26. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lehet a lánytól kérd el a számot, úgy az egyenes. Hatudja hogy uncsitesó volt osztálytárs, azt csak arra fogja használni hogy kikérdezze milyen vagy, ami nem feltétlenül sül el jól ha nem volt jó véleménye rólad....
2014. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!