Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit csinalnatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinalnatok ha kell nektek egy srac nagyon de o lehet (nambiztos) azert tart a dologtol kicsit mert mi viszonylag gazdagok vagyunk es en egy evvel fiatalabb vagyok de mar van egy kisebb autom. De mit mondjak neki mert nagyon tetszik 18 L?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 18:43
 1/6 KnightBalazs ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavarja hogy gazdagok vagytok mondjuk ha a csajomnak lenne autója és nekem nem az nagyon zavarna.
2014. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es szerinted az lehet hogy azert nem akar osszejonni velem pedig tudom hogy eleinte amig nemtudta hogy van autom addig nagyon erdeklodott kihivott talalkozni. Mit tegyek nemtudom
2014. júl. 22. 19:02
 3/6 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Megdugni meg fog
2014. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemolyan fajta a srac komoly kapcsolatot akar es tudom h igazat mond
2014. júl. 22. 19:21
 5/6 KnightBalazs ***** válasza:
Hát akkor beszéld meg vele. De engem mondom hogy nagyon zavarna...
2014. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es emiatt akkor mondjuk tese jonnel ossze velem? Csak kerdezem
2014. júl. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!