Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők, volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, volt már ilyen barátotok?

Figyelt kérdés

Nekem 27. évemet meg kellett érnem, hogy találkozzam vele.

Soha nem volt még ilyen barátom, pedig már voltak előtte is.

Ő, már ha meglát, akkor teljesen "kész" van, dicsér, becézget, teljesen odavan értem.

Én meg csak ámulok és bámulok, mert egyszerűen imádom őt! :)

2 hónapja vagyunk együtt, és már tervez velem.

Az ágyban is fantasztikus, és mikor éppen nem lehetünk együtt, mert nem vagyunk otthon, akkor le akarja tépni rólam a ruhát. :)

Annyit nevetünk együtt, imádom. :)

És nekem ez annyira új.

Pedig élettársam is volt, de ilyen önfeledten sosem éreztem magam még.



2014. júl. 26. 07:13
 1/6 anonim válasza:

örülj neki :)

én még nem találkoztam ilyennel, hogy minden stimmelt volna előbb utóbb kijött valami

biztos van ilyen pasi csak nagyon kevés, ezek szerint te találtál egyet :)

2014. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt egyszer ilyen. rossz vége lett, nem volt őszinte.
2014. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

26 évesen találkoztam egy ilyennel, ugyanígy volt. Épp a vőlegényem után érkezett az életembe, annyira elmúlt a fellángolás benne 4 hónap után, hogy csak azzal nem csalt meg, akinek épp megvolt, majd fenyegetett, zaklatott, megütött.


Szóval, én azóta (ha lesz még valaha kapcsolatom) arra hajtok, hogy inkább láng legyen, mint füst. És ami túl szépnek látszik, az bizony az is.:D


27N

2014. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de kb. egy évig tartott ez a fajta viselkedése és hozzáállása, azóta már nem tervez velem, nem őrül meg értem, csak elvan mellettem :/
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 25 évet kellett megérnem ehhez.

Most 28 éves vagyok, még mindig ilyen.

Örülök az örömödnek. :)

2014. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eljött a szerelem az életedbe. Nekem 33 évet kellet megérnem ehhez. De sosem késő, még 60 évesen sem!
2014. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!