Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a barátotok más lány ismerőseivel is poénkodik?

Figyelt kérdés

engem nagyon. igaz én alapból féltékeny típus vagyok és minden idegesít. a párom egy nagyon életvidám humoros ember és állandóan poénkodik a lányokkal(is)főleg a kolléganőivel és azokkal akiket például régebb óta ismer mint engem. tudom,hogy ez csak poén és semmi nincs mögötte de akkor is zavar...

ti hogy vagytok ezzel? túl spilázom?


2014. júl. 24. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az a poénkodás..
2014. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bezzeg csajoknak szabad még kapcsolatban is flörtölni, különben ha ezt megjegyzi a férfi, akkor máris "megfojtja" őt. Egyszerűen hányok a nőktől..
2014. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene tanulnod bízni benne. Gondold el. Egy légtérben vannak (kolléganőket említettél). Valamivel csak el kell ütniük az időt. Ez nem nagy tragédia. Szerintem kicsit túlspilázod. Téged szeret. Ha bízol benne, nincs okod féltékenykedni. :)
2014. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magadat is többre kellene becsülnöd. Kicsit lóg ki a lóláb, hogy félsz, hogy nem érsz annyit neki, hogy hű legyen hozzád, vagy legalább az adott szavához. Bántó a féltékenykedés nagyon, és sosincs mit válaszolni rá. Olyan, mint egy adóellenőrzés: bizonyítsd be, hogy nem csináltad.
2014. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!