Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha, párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha, párotok butább lenne nálatok? Sajnos úgy érzem a párommal nem vagyunk egy szellemi szinten!

Figyelt kérdés

A barátomat nagyon szeretem, de,az alapműveltsége nagyon hiányos és szétszórt az életben.Sokszor van hogy ,beszélgetünk és nem érti meg az árnyaltabb összefüggéseket vagy lényegi dolgokat.Ez már nagyon zavar próbálom mondani neki hogy,tanuljon okosodjon de,ő csak vonogatja a vállát

( én 22/L ő 28/F)


2014. júl. 25. 14:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsánat a de után becsúszott egy vessző , csak gyorsan gépeltem..
2014. júl. 25. 14:52
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
én nem választanék alapból olyan személyt, akivel nem tudok beszélgetni és nincs intellektuális összhang közöttünk
2014. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos már én is jártam így és hosszú távon nem működik ,mert képtelen leszel kommunikálni vele!L/22
2014. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Igen, zavarna! Nálam kizáró ok lenne. :/


Egyébként az én barátom is szétszórt, és néha - szerencsére ritkán - nem ért árnyaltabb dolgokat, meg elvontabb gondolatokat, de ez nem azért van, mert butább lenne nálam, hanem egyszerűen más a gondolkodása, beállítottsága bizonyos dolgokban. Nem lehetséges, hogy nálatok is ez van? Nem kell rögtön leírni a másikat, hogy butább... :)

2014. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
mi? nem értem a kérdést :C
2014. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Én okos vagyok, a volt barátom butuska volt. Úgy értem, 25 éves korára egy BA-t se tudott elvégezni büfé szakon, a világról semmit sem tudott, összeesküvés-elméletekben hitt meg ilyesmi.


Eleinte ez vicces volt, hogy milyen buta és milyen szép, tetszett, hogy van végre egy trófeám. de aztán rájöttem, hogy mennyire sötét ez a srác hozzám képest, már-már bosszantó lett. Végül mikor megkért, hogy ne szigorlatozzak már idén a doktorimon, mert ő attól kevesebbnek érzi magát, akkor szakadt a cérna és otthagytam:)))


30N

2014. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Engem az nem zavarna ha kicsit butább"sőt a túl okos zavarna aki mindent jobban tud mint én.
2014. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban nem lényeg.

jó, mondjuk én még nagyon buta lánnyal nem jártam. Nem azért, mert olyan okos lennék, nem tudom hogy, így alakult.

Az már viszont baj, hogy nem tudtok beszélgeti... Így vagy te akarj olyanról, amit ő megért vagy őt tornászd fel magadhoz.

2014. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Eleve a nők és a férfiak agya másképp működik.

A párodnak is biztos vannak olyan tulajdonságai, amellyekben esetleg Te vagy "gyengébb" :)

2014. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavarna, ha nem tudnánk beszélgetni, de ez jó esetben már az ismerkedés alatt kiderül, egy "szinten" vagyunk-e vagy sem, szóval kicsit furának tartom, ha valaki erre X együtt töltött idő után jön csak rá...
2014. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!