Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal állok elétek, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paprika3 kérdése:

Azzal állok elétek, hogy én egy edzésre járok a barátnőmmel és ugye lassan már 1 hónapja együtt vagyunk :D, de sajnos nem igazán merjük elmondani az edzőtársainknak, de ugyanekkor érezzük hogy sejtenek valamit, szerintetek mit csináljunk? : D.

Figyelt kérdés

1-2 edzőtársunk látott már minket együtt a városban és akár ők is elmondhatták a többieknek de ebben se vagyunk biztosak, sőt az edző is sejt valamit : )

Amúgy edzésen ismertük meg egymást :D. (félünk egy picit hogy mit szólnának : D )


2014. júl. 6. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szólnának? Érdekelne ez egyáltalán valakit?
2014. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit szólhatnának? Nem hiszem hogy ezt külön, ünnepélyesen be kellene jelenteni. Ha valaki kérdezi elmondod, ennyi.
2014. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Qrvára semmi közük hozzá.
2014. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közük? :D Együtt vagytok és kész ha van akinek nem tetszik nem ne nézze.
2014. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hááát az is baj, hogy az edzőnek vannak kemény beszólásai :D mindig nevetünk rajta :D azt félünk hogy ránk szállna és mindig tenne valami megjegyzést :D
2014. júl. 6. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne faljátok egymást edzésen és senkit se fog érdekelni. Egy-két megjegyzés erejéig max.
2014. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák.


Én már hallottam olyat hogy akik edzésen jöttek össze azokat egyszerűen megették a többiek.


Nem tudom nálatok ez hogy megy. Lehet hogy emiatt vagytok óvatosak

2014. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért aki járt olyan edzésekre, ahol több azonos nemű izzad együtt, esetlegesen rendszeres fizikai kontaktus van, pl labdajátékok, birkózás stb) esetleg közös zuhanyzó. Ott azért azokban akiknek nem ilyen a beállítottságuk kicsit rosszul reagálhatnak. Én nem ítélem el a melegeket, de engem is zavart volna ha egy meleg párral kell együtt edzeni tusolni stb
2014. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem derül ki, hogy egyneműek-e. A leszbi lányok élete valamennyivel jobb szerintem
2014. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
🐡🐟🐠
2014. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!