Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik mit tegyek? részletek lent

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik már 4 éve ismerem ebben az évben nagyon sokat beszélgettünk egy suliba járunk és egy osztályba is.Most 5.osztályba járunk és ne mondjátok hogy túl fiatal vagyok.Már volt pár jel arra hogy én is bejövök neki.Szerintetek hogy kéne csinálnom most kezdeményezzek én?vagy hagyjam hogy majd ő kezdeményezzen.És nem mék vissza a bölcsibe hogy babázzak

Rendes válaszokat szeretnék Köszönöm.



2014. júl. 27. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
2014. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
öm neked nem jó a felfogásod én rendes válaszokat szeretnék
2014. júl. 27. 17:45
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg kéne próbálnod egy kicsit még jobban közeledni hozzád! Igen is van nála esélyed és ezt te is jól tudod szerintem!
2014. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kezdeményezz!!!

végülis ha te is bejössz neki, akkor rosszul nem sulhet el a dolog!!! csak ne borits egyszerre mindent a nyakába. Először kis jelekkel észleltesd, hogy bejön neked!

Lehet, hogy még a végén ő fogja megkérdezni tőled, hogy "Leszel a barátnőm?"

2014. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!