Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik 2 srác, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik 2 srác, és nem tudok kettőjük közt dönteni, mert mindkettőjüknek tetszek, szerintetek mit csináljak? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Van az egyik srác, kosarazik, jó a családi háttere, magasabb nálam (szerencsére), de viszont vele annyi bajom van, hogy 1 évvel fiatalabb nálam, és mindenki azt mondja hogy nálam idősebb pasikat keressek, a másik srác : nem sportol, rosszabb a családi háttere mint a másik srácnak, de viszont ez a srác is fiatalabb nálam 4 hónappal, és elég kicsi hozzám képest, csak a nyakam aljáig ér.... Hát ez úgy kezdődött, hogy a srác1-el lett egy titkos kapcsolatom, és még mindig járunk, de nagyon ritkán van fent facebookon, hivtam volna jégkásázni, de nem tudott eljönni egyszer se, egészen ezt csináltuk június elejétől, azóta csak egyszer találkoztunk, de jött a másik srác, bevallotta hogy szeret,stb.., de olyan kicsi hogy én nem szeretem annyira, mint ő engem, el sem tudjátok képzelni hogy mennyire oda van értem, és írt tegnap a srác1, hogy megbeszélhetnénk ezt a 2-őnk közti dolgot, de a srác2 közbe mindig megkérdezi hogy járunk-e ... Nos, a srác2-nek meséltem a srác1-ről, (ismerik egymást) , de titkos kapcsolatomról nrm mondtam semmit se, és most egy kicsit szorult helyzetbe vagyok... Kérlek segítsetek, mindenki válaszának örülnék !!! :(

2014. júl. 22. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A másodikat nem szereted, bár szerintem az elsőt sem. De ne okozz fájdalmat, mert úgy sem a másodikat fogod választani, mond meg neki hogy nem fog menni.
2014. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem a magosat válaszd, kinek kell egy csoró törpe?
2014. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgy összekócoltad a dolgokat, okosabb az egyik se és futás!
2014. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elolvasása után szomorúan konstatáltam, hogy még mindig nyári szünet van.


A szerelem fogalmával sem vagy tisztában, de a négy számodra fontos infó között ott a pénz, anyádék rendesen nevelnek.

2014. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elsőt nagyon is szeretem, a másodikat kevésbé, de az első srác is odavan értem, de pontosan nem tudom, hogy mennyire, de sztem én jobban szeretem mint ő engem.
2014. júl. 22. 08:01
 6/11 anonim ***** válasza:
" Az elsőt nagyon is szeretem, a másodikat kevésbé, ". Akkor mi is a kérdés? Akit jobban szeretsz, az lenne a logikus választás.. ;)
2014. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Van az egyik srác, kosarazik, jó a családi háttere, magasabb nálam (szerencsére), de viszont vele annyi bajom van, hogy 1 évvel fiatalabb nálam, és mindenki azt mondja hogy nálam idősebb pasikat keressek"

Micsoda szempontok :D

2014. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rocket32 ***** válasza:

Az első srácnak leszel az alkalmi nője.

(Ha egyszer a "titkos kapcsolata" voltál egy pasinak, abból nagyon ritkán lesz komoly kapcsolat.)

2014. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyiket sem
2014. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Világos, hogy mindkettőt, ne legyél kisstílű.
2014. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!