Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes úgy folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy folytatni a kapcsolatot ha a másik fél kevésbé szeret minket mint mi őt?

Figyelt kérdés

A féltékenységemmel eltávolodott tőlem(pár nap szünetet kért) és félek hogy elveszítem, hogy tudnám elérni hogy újból belém szeressen és boldog legyen velem? Hogy bízhatnék benne 100%-ig ha tudom hogy még nem élte ki magát és olyan helyen lesz ahol sok lány van.NEm azért mert megcsalna direkt.De hogyan érhetném el azt hogy teljesen belém zúgjon és eszébe se jusson rá nézni másokra?

26 éves én több.



2014. júl. 28. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
2014. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz szépen kifejtenéd hogy miért sehogy?
2014. júl. 28. 09:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kéne mégjobban lehúzni a hangulatomat a bunkó beszólásokkal.Olyan nincs hogy sehogy én igenis küzdeni fogok és nem hagyom hogy elhagyjon ilyen miatt...ha meg elhagy akkor így jártam de akkor se adom fel.
2014. júl. 28. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:

"A féltékenységemmel eltávolodott tőlem"

Nem a barátoddal van a baj, hanem veled. Te teszed tönkre a kapcsolatot, nem ő. Egyáltalán, miért vagy vele, ha képtelen vagy megbízni benne? Én azt hittem, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom.


"Hogy bízhatnék benne 100%-ig ha tudom hogy még nem élte ki magát"

Szerinted veled lenne, ha nem kellenél neki? De tegyük fel, hogy még nem élte ki magát. Tudok adni egy-két jó tippet, amivel az egekbe röpítheted őt az ágyban. Ja, és a fene megette az egészet, ha basztok elmondani egymásnak a vágyaitokat.

2014. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

meg kell benne bíznod vakon egyébként nem fog müködni.

ajánlom ezt a könyvet: [link]

2014. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÉS mi van ha nem értékeli ha kedves vagyok én úgy érzem adtam neki eleget de mikor minden jól megy én mégis mindig rátámadok és megbántom azt mondta. De nem akartam..:(Én csak azt akartam többet foglalkozzon velem....és pont fordítva sült el..:S
2014. júl. 28. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alaptalan féltékenykedéssel gyorsan tönkre lehet vágni egy kapcsolatot. Én a helyében már rég elhagytalak volna.

Amúgy meg valaki mindig jobban szeret soha nincs olyan hogy pont egyformán.

25\F

2014. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aha az te vagy..amúgy meg volt mikor nem alaptalan volt.de

amúgy ha elhagyod azt akit szeretsz akkor nem is igazán szeretted...

ezt gondolom. jobb elmenekülni mint küzdeni..vagy változni

? persze te is fiatal vagy és éretlen mint ő. 1 év a különbség köztetek.:D

2014. júl. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!