Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire nehezíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehezíti meg a kapcsolatot ha az egyik fél otthonülő típus, a másik viszont társasági ember?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon társasági ember, rengeteg barátja van szinte mindig van valami programja, sohasem unatkozik.

Én viszont pont az ellenkezője vagyok, jobban szeretek otthon lenni, nem barátkozom könnyen és igazából nem is nagyon vágyom új embereket megismerni. Persze vannak barátaim, de nem járunk össze túl gyakran.

Szerintetek hosszú távon ez sok konfliktust okozhat, vagy összeegyeztethető a dolog?


2014. jún. 16. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem fog működni
2014. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hát kompromisszumok árán talán működhet, ez rajtatok áll nagyon
2014. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Működhet, én régebben minden este meló után beültem valahová a haverokkal, vagy volt valami közös program. Barátnőm az ellenkezője. Mindig hívtam, de csak egyszer-egyszer jött. Végül oda lyukadtunk ki, hogy én mentem, ő otthon maradt. Nem volt ezzel semmi gond. Most fordított a helyzet, már többet vagyok vele otthon, és ritkábban járok el :) 25/F
2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet.
2014. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene egy ilyen ember, jobb hogy a barátom is olyan mint én. Ha titeket nem zavar, akkor gondolom nem lesz gond belőle.
2014. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A mi párkapcsolatunkban is ez volt! :) A barátom otthonülős kocka volt, én meg mentem mindig :) Kompromisszumokkal és lemondásokkal jár, önfeláldozás, aztán megszokod a dolgokat :)
2014. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha ő hűséges te pedig nem vagy féltékeny akkor működhet
2014. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt emberek módjára meg tudják beszélni, kompromisszumot kötnek, megtalálják kettejük közt az arany középutat, akkor működhet.


Mi is ilyenek vagyunk a férjemmel. Ő haverozós, társasági ember, én otthonülős olvasós típus vagyok inkább.


Nálunk az volt a megoldás, hogy ő valamivel ritkábban találkozik a haverjaival (heti program helyett kb havonta 2 havonta találkozik velük, de amikor találkozik, akkor együtt megyünk. Mert amúgy nélkülem nem is szeret menni. Mindenki viszi náluk a párját is....szóval ő picit visszább fogta a dolgot, én meg kimozdulósabb lettem:)

2014. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Na de ki szeret kompromisszumokat kötni...? Egy dolog hogy valaki tud, de szerintem úgy igazából senki nem szeret csak úgy megbékélni egy helyzettel, esetleg lemondani erről-arról. Kivéve ha tényleg valami apróságról van szó. De amúgy jobb ha nincs szükség ilyesmire szerintem.
2014. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
pff ..aki ennyi kompromisszumra sem képes, az jó eséllyel marad a macskáival egyedül. Amúgy nekem pl jót tett, hogy a férjem által kimozdulósabb lettem.
2014. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!