Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk lányok egyaránt! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok egyaránt! Ha érzelmileg megcsalt titeket a párotok, de hosszú nyüstölésre elmondta és azt mondja hogy titeket szeret és a másik sráccal megszakítja a kapcsolatot töbnyire, akkor ti hinnétek/hittetek neki?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtatok újra megbízni benne?

2014. júl. 4. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnék neki megbocsájtani.. :/
2014. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár esély..nem olyan biztos, hogy nem fog változni!Ha szereted és még mindig érzed,hogy kell Neked..nem vesztel ha óvatosan,de megpróbálod!
2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem :)

És most már azt mondja hogy már nincsenek kétségei és velem akar lenni.

(Megemlíteném hogy nekem az érzelmi megcsalás nagyobb mint a testi)

Illetve most a srác akar vele talizni, kettesben persze, mert a srác nem tudja köztünk mi játszódott le.


A barátnőm el akar menni, mondván hogy megbeszélje vele hogy ő nem akar semmit és hogy ezt személyesen akarja megbeszélni.


Én viszont nem szeretném hogy elmenjen vele, nem feltétlen kell személyesen.


Félek hogy a történtek után, mi lenne ha kettesben lennének..

2014. júl. 6. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell személyesen találkozniuk. Ha eddig sikerült fel, akkor online is le tudja építeni a dolgot. Döntse már el mit akar. Ha tényleg téged szeret akkor ne üljön le lelkizgetni azzal a másikkal kettőjükről.
2014. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

így történt végül


azóta nem tartják a kapcsolatot


igyekszem újra bízni benne, csak hát az nem olyan egyszerű

2014. júl. 20. 10:22
 6/7 anonim válasza:
Szia! Engem is érzelmileg csalt meg,fogadta hogy megváltozik kapott esélyt nem is egyszer eljátszotta mind azóta szakítottunk mert már nem szeretem kiábrándultam belőle hiába mondta hogy szeret egyszerűen szánalmasnak tartom és megvetem azért amit tett pedig gyerek is van!
2014. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszod


a legjobbakat a jövőre nézve :)

2014. júl. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!