Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megengednék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megengednék a szüleink hogy együtt aludjunk? Én 16/L barátom 16/F.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt és sokat szoktunk találkozni.Szüleim szeretik őt,és az ő szülei is engem.

De én már kérdeztem anyukámat 1x 2x és azt mondta nem..

amikor harmadszorra,negyedszerre kerdeztem meg,arra már nem válaszolt csak nevetett..hát nem értettem.amúgy tudják,hogy lefeküdtünk már,és normálisan fogadták.



2014. júl. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
megkérdezzük őket , mi nem vagyunk a szüleitek
2014. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Ha szeretkezni akartok akkor egy filmezés közbe meg lehet tenni :) Lehet aludni is filmezés közben :)
2014. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak úgy összebújni szeretnénk,és együtt felébredni.

Egyszer már volt olyan hogy elmentunk moziba és éjjel értünk haza.es anyu annyit megengedett,hogy éjjel 3-ig maradjon..de ittaludni nem.

2014. júl. 28. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
én a helyében megengedném, ha másfél éve vagytok, az azért csak jelent már valamit... :) de lehet, hogy idő kell anyukádnak is, hogy elfogadja, hogy egyre önállóbb leszel, és egyre több olyan része lesz az életednek, amit nem feltétlenül akarsz vele megosztani.
2014. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint "másfél éve vagytok együtt", bocs
2014. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

éjjel 3-ig maradjon..de ittaludni nem.


LOL...

2014. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!