Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaattaa kérdése:

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nos, tudom, hogy már rengeteg ilyen kérdés volt, de az én esetem egészen más. Nos, az elején mondta, hogy tetszem neki és tudja ő is, hogy szeretem, viszont a korkülönbség miatt nem lehetünk együtt. 7 év. Viszont a barátság okés. Nos, ő nyár elején elköltözött a városból és úgy is nézett ki, hogy nem is jön vissza, pedig a családja is itt van...Az utóbbi hetekben sokat vitáztunk, mert én írtam neki (nem sokat!) és ő meg ugye nagyon ritkán tudott válaszolni a munkája miatt és kérte hogy tartsunk szünetet, azért mert nem tud visszaírni. Oké...Egy hét szerintem a minimum, hogy várok, és mivel nem beszéltük meg h mennyi szünetet tartunk, küldtem neki egy üzenetet, amiben leírtam, hogy tudom, hogy a korkülönbség témába sok minden beletartozik, viszont nekem erős érveim voltak rá, hogy ha tényleg annyira szeret, akkor működhetne ez az egész. Ő azt mondta, hogy "nagyon aranyos vagyok" viszont ő most jött haza egy randiról (ezt írta 0:30 valamikor) és úgy néz ki, hogy komolyra fordulnak a dolgok. Én nagyon kiakadtam, viszont sosem voltam híve a facebookon való befejezésnek, ezért megkértem, hogy másnap beszéljünk telefonon. Beszéltünk. Elkezdte mondani, hogy 2-3 hete tart ez a kapcsolat és még ezelőtt is randizott egy "csomó emberrel" csak vagy a csajnak nem jött be ő, vagy neki a csaj. Én meg teljesen megsemmisültem, 1. mert nem voltam kíváncsi erre és egyáltalán nem is kérdeztem

2. tudta hogy mit érzek, mégsem mondta, hogy legalább számíthassak rá, hogy lesz valami. Több mint fél év ismeretség után nem mondta el nekem. Aztán megkérdeztem,hogy ezt élvezi-e, hogy nekem ez a dolog rosszul esik, azt mondta, hogy "Dehogy, ez csak úgy jön"...ha legalább barátként tekintene rám...akkor sem mondana ilyet. Olyan érzéketlen volt...viszont kérte, hogy maradjunk barátok és remélte, hogy nem változik semmi, erre én rávágtam, hogy "de, nagyon sok minden változott"

Abban maradtunk, hogy majd még beszélünk, és, hogy "gondoljam át, hogy tényleg ezt érzem-e iránta"...szóval, hogy felejtsem el, lehetőleg gyorsan? Válaszokat előre is köszönöm és bocs a hosszú szövegért.



2014. júl. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolj arra milyen sunyi és tisztességtelen volt veled szemben
2014. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 28. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el, nem erdekled, azok alapjan amit itt leirtal
2014. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok h el kellene felejtenem, csak azt nem tudom, hogy hogyan :)
2014. júl. 29. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!