Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetbeb mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbeb mit tegyek? Örökre felejtsem el?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy nagyon aranyos srácot, már pár hónapja beszélgettünk, de még sosem találkoztunk. Többször is terveztük, mondtam is neki párszor, hogy elmegyek, mert én faluban lakom, ő meg nagyvárosban, ahol van több 'lehetőség', de sosem tudtam elmenni. Ő a barátnőjének akart volna, mert tényleg normálisnak gondolt, és szerencsésnek tartota magát, hogy vagyok neki.

Tudom, hogy hülyeség volt, hogy megígértem és nem tudtam elmenni, ő viszont ezt szerintem megunta, mert pár napja nem válaszol az üzeneteimre, meg se nézi :( Ezt jóvá tehetem még valahogy? Például azzal, hogy tudom a címét és becsengetnék hozzá, hogy végre láthassuk egymást? Szerintetek ajtót nyitna, és mit gondolna rólam? Nem a szex miatt, hanem mert ez az egyetlen mód, hogy 'véletlenül' találkozzunk, ha már nem tudunk megbeszélni egy konkrét helyet és időpontot. Vagy szerintetek elzavarna, mégcsak nem is lenne rá kíváncsi, hogy kivel beszélt hónapokig?


2014. júl. 8. 12:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
helyzetben* bocsi a hibáért!
2014. júl. 8. 12:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod mikor van rá esély, hogy éppen otthon van, miért ne? Szerintem nem dobna ki, csak meglepődne. Aztán ki tudja hogyan alakulnak a továbbiak.
2014. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon meredek lenne, ha becsengetnél. Bocs hogy ezt mondom, de nem tudhatod, nincs-e már azóta(vagy esetleg közben is) barátnője, így igen kellemetlen meglepetés lenne a becsengetés mindhármótoknak.


A telefonszámát nem tudod? Esetleg egy telefonhívás még nem a világ és sok minden kiderülhetne a viszonyulásából. Hallanád a hangján, örül-e neked, vagy inkább vonakodik, nehezére esik kedvességet magára erőltetni.... Ha kedves lenne, akkor beszélhetnétek a félreértésekről és a folytatásról is. Én ezt javaslom.

2014. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Délelőttönként azt hiszem, hogy otthon szokott lenni. De ez nem lenne bizarr, hogy sosem találkoztunk még, és haragszik is rám, én viszont ilyet csinálok, becsengetek hozzá, csak hogy végre lássuk egymást és bocsánatot kérjek? Mit gondolna vajon ezután rólam, hogy csak egy r*b*nc vagyok, aki felmegy más fiúk lakására?! Sosem tettem még ilyet, viszont nem tudom és nem is akarom elfelejteni ezt a fiút, mert ő az első, aki tényleg számít nekem.
2014. júl. 8. 12:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rögtön ilyen bocsánatkéréssel kezdd, ha sikerül, csak mintha beugranál hozzá. :) Persze tudni fogja, hogy nem így van, de a lényeg, hogy ne erőltess semmit. Legalább tisztán meglátod a reakciót. Mivel váratlanul éri, így valószínűleg őszinte lesz. Na és ha barátnője van akkor mi van? Legalább nem foglalkozol vele később, de nyugodt leszel, hogy te mindent megtettél.
2014. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem örülök a váratlan vendégeknek.
2014. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Beszéltünk párszor telefonon és olyan aranyos volt a hangja, lehetett rajta hallani, hogy őszintén örül nekem, meg édesen nevetgélt is, vagyis remélem, hogy nem színlelte. Az tényleg szíven szúrna, ha nagy lelkesen elmennék hozzá, hogy bocsánatot kérjek, és a barátnője vagy egy lány nyitna ajtót. De ha tényleg annyi csajt megkaphat, mert helyes a fiú, meg komolyan minden lány álma, akkor miért pazarolt volna rám mindig annyi időt..

Még megpróbálom telefonon felhívni, hátha felveszi, csak félek, hogy vagy kinyomja, vagy ha fel is veszi, akkor olyan hangnemben fog velem beszélni, amitől elkap a sírás, viszont sosem bántott még meg 'ilyen' módon, mindig normális volt velem, sosem viselkedett egy állat módjára.

2014. júl. 8. 13:04
 8/15 anonim ***** válasza:

ha a telefonban érzed, hogy gáz van, nem örül neked, esetleg nem veszi fel (és nem hív vissza), vagy kinyomja, akkor megspóroltál egy utat és egy rendkívül kínos találkozást magadnak.


Meséd majd el, mi volt!

2014. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most a héten tudom, hogy programja van és elfoglalt, mert múlthéten mondta, de én említettem neki, hogy majd azért felhívom, csak hogy halljam a hangját. 1-2 nap múlva talán lesz bátorságom felhívni, és reménykedek, hogy felveszi. De ha nem veszi fel, akkor már annyit sem ér, hogy elmenjek, hogy legalább egyszer lássam? Nekem az az út még ennyit is megérne, hogy legalább egyszer az életben láthatnám őt..
2014. júl. 8. 20:02
 10/15 anonim ***** válasza:

na várjunk! Múlt héten írtatok, akkor még minden ok volt. A héten programja van. Nem gondolod, hogy pár napja (mennyi lehet az, 3?) azért nem ír, mert a programja miatt nincs rá lehetősége?

Ne ess már kétségbe egy icipici szünet miatt, annál édesebb lesz az újra "egymásratalálás"

2014. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!