Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legjobb dontes egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb dontes egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam nagyon joba voltunk mondhatnam barati viszonyban.Egy buli alkalmaval smaroltunk aztan napokig nem mert rammezni es en se tudtam mit erezzek.Aztan par nap elteltevel bocsanatot kert es mondta h sajnalja a tortenteket en meg mondtam neki hogy felejtsuk el es legyen ugy mint regen.Egyszeruen nem tudom mit csinaljak gyomorgorcsom van mert eddig en baratkent tekintettem ra most meg nemtudom mit akarok es hogy igazabol o hogy erez .Mert azt a bizonyos hatart atlepte es egyszerien maskepp tekintek ra..

2014. júl. 29. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van. Félénk és inkább ezzel a dumával hárít, hogy biztos ne bukjon, vagy tényleg nem szeretne tőled többet.

Igazából neked kéne döntened, mert azt nem írtad, hogy te mit szeretnél. Ha el tudnál vele képzelni többet is mint egy barátság, akkor kérdezz rá, hogy biztos csak ennnyit szeretne?

De ha nem akarsz többet, akkor hagyd. Igazából ő már kiterítette a lapjait.

2014. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fél hogy ha meg mondja mit érez irántad és te ezt nem tudod viszonozni akkor azzal csak el taszít magától! Te hogy érzel iránta? El tudnád képzelni vele? Ha igen akkor hozd tudtára a dolgot és hagy lépjenek az érzelmek magasabb szintre mint puszta barátság! De ha te nem érzed azt hogy ez működne akkor adj neki időt hogy fel dolgozza magában a történeteket és legyetek újra csak barátok! Az tuti hogy ő többet érez mint puszta barátság csak így leplezi hogy nem közelít mivel mivel úgy érezteti hogy ciki amit tett és nem akar meg bántani
2014. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"mondta h sajnalja a tortenteket en meg mondtam neki hogy felejtsuk el es legyen ugy mint regen"

Szóval hazudoztok egymásnak, mi meg oldjuk meg a problémátokat! Ő is többet akar, meg te is. Csak féltek megtenni az első lépést. Hát, így jártatok.

2014. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!