Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lánybarátomba! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk nagyon jóban. Kétnaponta minimum találkozunk, nincsenek titkaink egymás előtt. Csak ez, hogy beleszerettem. Nemtudom hogy elmondjam e neki vagy magamba folytsam. Félek, ha elmondom neki de ő nem tudja viszonozni és megszakad a bárátságunk vagy nem lesz olyan mint volt..

Egyébként egy romantikus fajta srác vagyok. Kapott tőlem nem egyszer rózsát (az a kedcence) és még mindig meg van neki (kiszárítva). Segítsetek légyszi!! 16/F



2014. júl. 27. 14:28
 1/3 anonim válasza:
Hát ezt mindenképp gondold át, de semmiképpen ne parázz rá a döntésre, hogy jajj, mi lesz, mert azzal csak az idő megy, és ez a legrosszabb. Azért gondold át jól, nem látjuk a körülményeidet, nem én akarom eldönteni, de hátha segíthet ez is, amit írtam:)
2014. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérdezgess tőle, hogy mit gondol rolad, vagy hogy te mi vagy neki. Ebbol sok minden kiderulhet. A masik lehetoseg,hogy a baratnoitol kerdezgess.Sok sikert:)
2014. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Azt kell mondjam, hogy tudasd vele azt is, hogy ha nemet mond, akkor is megmaradtok barátnak (már ha fontos neked emberként is). Aztán ha nemet mond, akkor legfeljebb szenvedsz. Ilyen az élet. De ha igent mond... Az a legtökéletesebb barátnő, aki egyben a barátod és a szerelmed is!
2014. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!