Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú ideje házasok, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje házasok, mi a titka, hogy 2 ember sokáig harmóniában élhessen?

Figyelt kérdés
Illetve egy bónusz kérdés hozzátok. Mennyire gondoljátok fontosnak a szexet a párkapcsolatban? Igaz-e, hogy a szex nélkül nem lehet teljes a harmónia?

2014. júl. 29. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Tudom sablonként hangzik meg minden, de én minden egyes nap egyre jobban és jobban szeretem a barátnőmet..
2014. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy élni, hogy a másikat teljesen olyannak tudod elfogadni amilyen. Nyilván a szerelem az egyik alapja, de a másik megváltoztatására törekvés biztosan kinyírja azt. A másik tulajdonságai, hobbija, mindene olyan legyen amit teljesen el tudsz fogadni. És akkor nem öli ki a parázst az idő.

És persze a törődés. A foglalkozás a másikkal, egyszóval közös élet, közös döntések, mindennapok, események, nyaralás, stb... Kell időt együtt tölteni.


A szex fontos egy jó kapcsolatban. Nem csak a nemi vágy őröl fel, hanem a közös intimitás hiánya is.

Szerintem ha a felek legalább egyike igényli a szexet amúgy, csak valamilyen okból együtt nem csinálják, az biztosan idővel fel fogja őrölni köztük az intimitást, az intim viszonyt, és elkezdenek eltávolodni. A törést pedig meghozza az, amikor az igényló fél mástól kapja meg.

A jó szexualitás hiánya ugyanúgy időzített bomba mint a bizalom, őszinteség, ragaszkodás,szeretet, és bármi más fontos hiánya. A többi mellett kell kezelni, nem szabad túl sem becsülni, de lebecsülni sem!

2014. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem az a véleményem hogy a szex az fontos egy harmonikus párkapcsolatban mivel az élet része és a nőknek is fontos stressz levezető hát még a férfiaknak. Mind e mellet az őszinteség és a bizalom is nagy szerepet játszik ami erősé teszi a kapcsolatot, és az egyik legfontosabb hogy sokat nevessetek együtt és a hangulat meglegyen még egy egyszerű közös ebédkészítésben a konyhában is. Egy dolgot viszont jegyezz meg, a veszekedések gyengítik a kapcsolatot, viszont a békülés egy igazi pillanatragasztó ami mellőzhetetlen, ha a párod egy kicsit makacsabb akkor is akár igazad van akár nem békülést kell kezdeményezned. Sok boldogságot továbbra :)
2014. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Mindenkinek van egy élettere egy intim világa még akkor is ha melletted alszik. Az évek során mind kért fél bizonyos fokig ráhangolódik a másikra. A hangsúly a bizonyos fokon van mert az ő élete fontos nekem de ő éli és nem én.Ebből adódóan házas TÁRS ként vagy élet TÁRS ként élünk és jó esetben nem a magunk arcára akarjuk formálni a másikat inkább egymást kiegészíteni. Az évek múltán egymást értékelni a szex nélkül is fogjátok mivel kicsit átértékelődnek a dolgok.
2014. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell szex, a vonzalom nagyon fontos.. És persze sok türelem, megértés, SZERETET.
2014. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogyha probléma adódik, ne a másik lecserélése legyen a legkézenfekvőbb megoldás.

Szex nélkül csak akkor lehet teljes a harmónia, ha mindkét fél őszintén ezt akarja.

2014. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elégedettnek kell lenni


Ápolni kell a kapcsolatot mert attól erősödik

2014. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!