Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nem vagyok egy szerethető ember?

Figyelt kérdés
Nagyon rövid ideig tartottak a kapcsoltaim, egyáltalán nem voltak komolyak. Mindig azt hiszem magamról hogy nem vagyok szerethető. Pedig én annak a híve vagyok, ha van valami probléma azt beszéljük meg szépen, nem vagyok egy nagy veszekedős típus. Persze ha megcsalásról lenne szó, vagy hülyének néznek akkor persze én se vagyok nyugodt. Van elvileg egy barátnőm, akivel néha beszélek telefonon, valamikor találkozunk, de ő róla se hiszem hogy kedvelne engem. Visszahúzódóbb, csendesebb, de nagyon szeretetre vágyó vagyok. Mégis úgy érzem engem senki se tud szeretni. Az önbizalmam is alacsony, de nem a külsőm miatt. L/21
2014. júl. 29. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig ennyi alapján én tudnálak szeretni. Amúgy meg nem kell kishitűnek lenni.
2014. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Szerintem ez pont abból adódik,hogy nincs olyan,aki "rajongana" érted.

De ettől még nincs így,csak nem találtad meg a megfelelő embereket,nincs egy jól kiépült baráti köröd.

2014. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ennyi alapján megmondani, de alapvetően intelligens lánynak tűnsz. Lehetséges, hogy túlgondolkodod a dolgokat, és ettől leszel visszahúzódó és csendes. Próbálj kicsit nyitottabb lenni. (persze tudom, könnyű ezt mondani...) Tanuld meg magadat szeretni, értékelni az értékeidet, ha tisztában vagy az értékeiddel, akkor mások is könnyebben megkedvelnek majd.
2014. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De semmiben nem érzem magamat értékesnek vagy jónak.
2014. júl. 29. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni csak azt tudjuk, akit megismertünk, szóval ha nincs olyan, aki valóban szeretne, az azért lehet, mert nem ismer senki igazán, vagy mert van valami nagyobb baj a személyiségeddel (állításod szerint ez nem áll fenn és nekem sem tűnik úgy, hogy ez lenne a baj).

Nem lehet, hogy távolságtartó vagy, vagy kicsit lassabban közeledsz a másik felé?

2014. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy ha valaki barátságosan közelít felém azzal nem vagyok távolságtartó.
2014. júl. 29. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember a világon, aki semmiben sem értékes, vagy jó. Legfeljebb az alacsony önbizalmad miatt nem látod, vagy elbagatellizálod a jó tulajdonságaidat.
2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van önbizalmad ?

Én is csak azt tudom mondani, próbálj ismerkedni, legyél barátságos kedves stb és bíz magadban.


u.i: Én ugyan ezt érzem.

2014. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pl. a szüleim azt mondják hogy a barátnőm se szeret úgy mint egy barátot, lehet ez igaz is, és eddig párkapcsolataim se sikerültek. A hiba az én gépezetemben van.
2014. júl. 29. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
A szüleidnek inkább támogatni kéne, építgetni az önbizalmad, mint olajat önteni a tűzre. Túlságosan rágörcsölsz erre a "nem vagyok szerethető" dologra, ez sem segít, csak lehúz. Próbálj pozitívan gondolkodni, pozitív életszemlélettel élni, érződni fog a kisugárzásodon, és sokkal könnyebben tudsz majd új kapcsolatokat kialakítani. Hidd el, nekem is volt hasonló korszakom, mint most neked, de sikerült kimásznom belőle. Nem könnyű, de nem lehetetlen.
2014. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!