Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy a fiú szakított veletek, mert sok volt a vita, vagy valamit megunt, és utána hónapok múlva megbánta?

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondolom, hogy eleinte nem akart tőletek semmit, több hónapig, mert annyira elege volt, azt se tudta, hogy szeret-e, de aztán több hónap elteltével, enyhült benne, és utánnatok ment hogy megbánta.

2014. júl. 29. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem! Pedig teljesen azt hittem csak idõ kell,mert nagyon szeretett! De fontosabb volt a büszkesége...
2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
73%
Nekem olyan srác volt,akivel hónapokig ezt játszottuk.Megismerkedtünk,randiztunk,aztán egyre többször beszéltünk facebookon.Szép lassan egymásba szerettünk,de sajnos nem lehettünk együtt mert idős volt hozzám meg nem lakkot közel :( Aztán hetekig nem írt,kezdtem lemondani róla,pedig nagyon szerettem.Aztán csak egyszer 3 hét után újra rám írt,hogy sajnálja ezt az egészet,hogy nem írt meg ilyenek. Találkozni akart.Nagyon nagyon haragudtam rá,de találkoztam vele mert szerettem.És akkor megint jött ugyan ez,hetekig nem beszéltünk,pedig ő azt állította hogy szeret.Sok sok hét után pedig benyögte,hogy lett barátnője.De az alatt a sok hét után rejöttem és bevalottam magamnak is hogy aki nem keres annak nem hiányzom.Megfogadtam hogy soha többé nem "futok" fiú után,és ezt te se tedd ;) hidd el eljön majd az igazi. Különben meg ha annyira nagyon szeret nem csinálná ezt.Te szereted még őt?Adnál neki ezek után még egy esélyt?
2014. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!